Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Kluczyk do stacyjki


Gość Forrest
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Muszę kupić kluczyk do mojej primerki... Surowy z całym ustrojstwem w srodku... Gotowy do wyszlifowania i do zakodowania.. Jeżeli ktoś ma jakieś kontakty lub możliwości dostępu... bardzo prosze o kontakt.. Z góry bardzo dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja też nowy... I mam ten sam problem - tylko jeden (dość zniszczony) kluczyk z NATSem. Właśnie się zastanawiałem, czy nie odświeżyć "starych" postów odnośnie kluczyków, a tu proszę - ktoś też szuka. Dziś byłem u 2 ślusarzy w Ciechanowie... ten tańszy zaćwierkał 890 zł za dorobienie kluczyka (z zakodowaniem) i stwierdził, że "surowy" kosztuje 690 zł. Masakra jakaś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja też nowy... I mam ten sam problem - tylko jeden (dość zniszczony) kluczyk z NATSem. Właśnie się zastanawiałem, czy nie odświeżyć "starych" postów odnośnie kluczyków, a tu proszę - ktoś też szuka. Dziś byłem u 2 ślusarzy w Ciechanowie... ten tańszy zaćwierkał 890 zł za dorobienie kluczyka (z zakodowaniem) i stwierdził, że "surowy" kosztuje 690 zł. Masakra jakaś!

 

 

zapytam znajomego, kiedyś dorobił mi kluczyk z immo do merca za 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytam znajomego, kiedyś dorobił mi kluczyk z immo do merca za 250.

Będę bardzo wdzięczny, Rodaku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorabiałem u siebie ze dwa lata temu bo też miałem jeden oryginalny przyniszczony. Koszt dorobienia i zakodowania - 100 zł, 15 min. roboty. Używam do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smoliszcze napisz mi który rok tej primery i czy masz w kluczyku pilota do drzwi czy nie.

 

Primerka jest z 2001 r. i ma pilota do centr. zamka w kluczyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smoliszcze odezwij się lepiej do kolegi Jaroslaw -a, bo taniej wyjdzie dojechać do Sierpca.

powiedział że od 400 w górę, a po 2002r. nawet do 1800 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smoliszcze odezwij się lepiej do kolegi Jaroslaw -a, bo taniej wyjdzie dojechać do Sierpca.

powiedział że od 400 w górę, a po 2002r. nawet do 1800 PLN.

 

Tylko że ja mam P11 z 96 roku i mam inny kluczyk bez pilota, pilot oddzielnie. Pozatym ten dorobiony kluczyk nie wygląda jak oryginał, nie ma logo nissana, jest to taki jakby "zamiennik".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo kolegom! Będzie trzeba knuć dalej ... Jak coś zorganizuję to się odezwę i opiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na allegro znalazłem firmę która dorabia i koduje kluczyki i za surowy z pilotem do centralnego zawołali 350zł firma bodajże z karkowa. Pisałem też do Nissana w Dąbrowie Górniczej to za wszystko policzyli ok 1000zł. I polecam poszukać tu - http://www.ebay.co.uk całkiem nie dawno sprzątnęli mi z przed nosa surowy kluczyk za troszkę ponad 20 fuli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smoliszcze dziś byłem dorobić inny kluczyk u faceta na ul.Warszawskiej naprzeciwko skarbówki i spytałem o kluczyk do primery z NATS to powiedział że trochę ponad 200PLN.

 

byłeś tam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smoliszcze dziś byłem dorobić inny kluczyk u faceta na ul.Warszawskiej naprzeciwko skarbówki i spytałem o kluczyk do primery z NATS to powiedział że trochę ponad 200PLN.

 

byłeś tam ??

 

Cześć!

Powiem szczerze że jeszcze nie byłem... Ostatnio zarzuciłem poszukiwania, bo trochę mi się kasa skończyła; Ale z pewnością się wybiorę! I oczywiście zdam relację.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dealextreme.com jak w szukajce wpiszesz "nissan" wyskakują m.in. dwa kluczyki, tylko nie wiem czy z kompanderem , czy bez. Cena : niecałe 4 USD. Kupuję tam od dłuższego czasu i towar mają niezłej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dealextreme.com jak w szukajce wpiszesz "nissan" wyskakują m.in. dwa kluczyki, tylko nie wiem czy z kompanderem , czy bez. Cena : niecałe 4 USD. Kupuję tam od dłuższego czasu i towar mają niezłej jakości.

 

Dzięki kolego; właśnie sprawdzałem - niestety są tylko z transponderem ale bez sterowania centralzamkiem, na którym mi bardzo zależy. Ale mam nowy trop - byłem dziś na giełdzie samochodowej w Ciechanowie i pojawili się kolesie z jakiejś firmy dorabiającej kluczyki z Białegostoku. Stwierdzili, że taki kluczyk jaki mnie interesuje będzie kosztował w granicach 500 zł - to już bardziej interesująca oferta; Podobno są na giełdzie co sobota - jakby ktoś potrzebował na nich namiarów to służę pomocą - mam ich wizytówkę w samochodzie

 

Coś mi tam zaświtało w pustej łepetynie... Zainspirowany wypowiedzią kolegi and_pec'a z innego posta dotyczącego kluczyków wydedukowałem coś takiego: kupić surówkę -sama obudowa pilota z grotem (na allegro znalazłem po ok. 40 zł - np: http://moto.allegro.pl/nissan-klucz-obudowa-pilota-kluczyk-pilot-gratis-i1476155422.html ) oraz kupić jakiś używany kluczyk za ok 100 zł (też z allegro), przeszczepić elektroniczne bebechy z używki do nowego i zanieść gdzieś do zakodowania (w ASO w Ciechanowie stwierdzili że samo zakodowanie ok 100 zł). Koszt wszystkiego wyniósłby w przybliżeniu ok. 250 zł. Są tylko 3 problemy:

1) podobno nie wszystkie sterowniki NATSa w kluczykach są takie same;

2) czy ten grot z obudową na allegro to nie jakaś mizernej jakości chińszczyzna, która po kilku razach ułamie się w stacyjce

3)czy to rzeczywiście będzie działać

Co myślicie o takim załatwieniu problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myśle że to powinno działać. upewnij się jeszcze w Nissanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...