Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] centralka centralnego zamka p11


Gość leszekb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. proszę o podpowiedź: Posiadam nissana primerę p11 w której jest sterowanie oryginalne pilotem dwu przyciskowym centralnym zamkiem oraz immobilizer, wszystko działa chyba :-) kluczyk zakodowany według schematów z forum ale jest problem... działa mi tylko otwieranie z pilota natomiast zamykać muszę kluczykiem. kierunki działają tj świecą się dłużej przy próbie zamknięcia z pilota i mrugają dwa razy przy otwieraniu, ostatnio gdy rozłączyłem sterownik z kostek zasilających go centralny zamknął drzwi więc już sam nie wiem co i gdzie szukać... być może to uszkodzony przewód sterujący zamykaniem łączący sterownik z masterem ale czemu się zamyka gdy wypiąć kostki ze sterownika ? a może to przekaźniki w sterowniku ? bardzo proszę o jakąś podpowiedź jeśli ktoś miał podobny problem lub się orientuje. Może ktoś ma uszkodzoną albo dobrą taką centralkę chętnie bym kupił za rozsądną cenę. Pozdrawiam i dziękuję z góry za sugestię naprawy :-).

post-30355-0-32856900-1297799464_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełącznik w pilocie to raczej nie jest gdyż światła awaryjne mrugają tak jakby chciał się otwierać ale się nie otwiera... czyli pilot jest sprawny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem może być w samej centralce bo zamykanie i otwieranie drzwi jest przez masę, jeśli dobrze pamiętam to jest żółty przewód . Sprawdź przewody w samej kostce i sprawdź płytkę, może gdzieś lut zaśniedział przez wilgoć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostka oraz zimne luty w centralce popoprawiane powinno być ok, tak sobie myślę że to może być jeden z dwóch przekaźników podwójnych w tejże centralce ale niemam innej na podmianę nawet uszkodzonej :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja mam bardzo podobny problem tylko że w primerze p11 po lifcie. Centralka otwiera się z pilota ale nie zamyka, muszę zamykać kluczykiem. W związku z tym mam pytanie gdzie znajduje się centralka (sterownik) zamka centralnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...