Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Blokady i Mosty d22 jak rozróżnić?


Qua-doW

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc.

Chciałbym zakupić blokady mostów do Nissana pick-up'a D22 2003r kabina 5osobowa, silnik ropniak 2,5 133KM, ale zauważyłem że występują one w kilku rodzajach z podziałem na typ mostu...

 

Z tego co udało mi się wygrzebać to na przód raczej niema nic innego niż R200A, ale z tyłu występują co najmniej 2 rodzaje (C200 i H233B) i teraz pytanie jak sprawdzić co mam...

 

Jeżeli to cokolwiek pomoże to tylny most który w tej chwili posiadam ma LSD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo mnie interesuje zamontowanie blokald mostów w D22 - mam nadzieję, że napiszesz czy udało się to zrobić z sukcesem.

Jak dotąd ustaliłem, że blokada ARB RD 106 powinna być dobra do tylniego mostu C200 (bo do H233B - nie wiem).

Z rysunków konstrukcyjnych wynika, że ten most H233B jest gęsto użebrowany od strony wału, a ten C200 jest obły - taki stożkowy bez wyraźnych żeber - taki jest u mnie.

Dla przedniego mostu znalazłem w dokumentacji tylko jedno oznaczenie mostu - R180A.

Podaj mi swój VIN - mam taki program, co pokazuje już konkretnie konstrukcję po VIN.

Zadwoń też do InterCars_4x4 - jest też ich strona http://www.ic4x4.pl/ - mają blokady i może dokonają właściwego wyboru.

A gdzie bedziesz montował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

most jest podpisany od spodu albo na deklu jakoś, w moim było widać więc w innych pewnie tez może da się dojrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...