Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy ta Primerka nie podpada


Gość michaelpw808w

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michaelpw808w

Witam Wszystkich forumowiczów. Mam tylko prośbę, aby osoba sprawnie znająca temat Primery p11 z silnikiem 1.8 16v luknęła czy podane autko nie podpada... Cena jest atrakcyjna, jestem za kupnem. Auta jeszcze nie oglądałem, mam zamiar to zrobić dzisiaj. Nie miałem jeszcze japończyka wiec prosze o skromną poradę i czy ze zdjęć można wysnuć jakąś teorie o autku. A także o poradę na co mam zwrócić uwage przy oględzinach. Oto link

 

http://otomoto.pl/nissan-primera-1-8i-comfort-high-krajowy-C18470221.html

 

Z góry dzięki za odzew, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 tys przebiegu to jak na benzyniaka 1.8 to dużo, w dieslu to pewnie norma, chociaż i tak wszyscy zaniżają bo 150 tyś zawsze lepiej wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym przebiegu wymiana rzozrządu to kwestia czasu. Szczególnie, że silniki 1.8 znane są z tego, że łańcuch potrafi się wyciągnąć. Sprawdź, czy rozrząd był już robiony. O silniku więcej nie powiem, bo sam mam inny. Oprócz tego dowiedz się dokładnie co innego było robione - skoro są papiery z ASO to trzeba to wykorzystać. Zawieszenie, wydech, elektryka, czujniki (np. przepływomierz) tego szukaj na fakturach. Samochód jest po wypadku, ale to wiesz? Nie mówię, że od razu widać, ale w aukcji nie ma słowa o tym, że auto bezwypadkowe. Jakby było porządne bum to lepiej się nie tykać - zapytaj wyraźnie co i jak, pytaj o zdjęcia. Szukaj rdzy przy nadkolach tylnych, na klapie bagażnika (pod spodem), przy szybie przedniej. Z mojej strony tyle.

 

Edit: tak w ogóle to jest specjalny temat na takie pytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...