Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Problem z elektryką / centralny zamek


dinodino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Długo nic się nie działo, ale w końcu jest problem i okazja do pogrzebania w aucie :P .

Padł mi centralny zamek w primerce. A było to tak, rano idę do garażu a auto stoi zamknięte, kluczyki w stacyjce, więc sam się zamknął, otworzyłem zapasowymi, ale centralny nie otworzył wszystkich drzwi, i tak zostało wszystkie drzwi trzeba zamykać ręcznie. Dodatkowo (w tym samym momencie), przestało działać oświetlenie wnętrza przy otwartych drzwiach , i co ciekawa ogrzewanie tylnej szyby :huh: .

Czy ktoś wie, które bezpieczniki i przekaźniki odpowiadają za centralny i ogrzewanie szyby? Ogólnie to czy jest tylko jedna skrzyneczka z bezpiecznikami? Bo pod maską to wydaje mi się, że same przekaźniki. Z góry dziękuję za pomoc.

hej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniki masz pod maska kolo akumulatora. Trzeba przegladnac wszystkie dokladnie.. te pod maska lubia sie upalic tak ze na szybko ogladajac tego nie widac ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniki są ok. Wydaje mi się że problem tkwi tcu time control unit, tylko nie mogę go namierzyć. Powinien być koło kolumny kierowniczej, ale może u mnie gdzie indziej. Mam p11 96 2,0 TD. :mellow:

 

ponawiam pytanie gdzie jest modół time control unit? :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniki s? ok. Wydaje mi się że problem tkwi tcu time control unit, tylko nie mogę go namierzyć. Powinien być koło kolumny kierowniczej, ale może u mnie gdzie indziej. Mam p11 96 2,0 TD. :mellow:

 

ponawiam pytanie gdzie jest modół time control unit? :whistle:

 

NIC?

 

 

odgrzewam kotleta, wie ktoś gdzie jest TCU?

nie działa ogrzewanie tylnej szyby, centralny zamek i oświetlenie czasowe kabiny, wszystko wskazuje na TCU- moduł komfortu, wiem jak zdiagnozować nie wiem gdzie jest, rozgdzebałem już obie strony z przodu i środek, pod maską też sprawdzałem

help :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...