Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przekładka silnika z 1.8 benzyna na 2.0td da radę ?


Gość gibon16

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam dwie primer p11 lift na codzień użytkuje 1.8 benzyna a na części mam 2.0 td i tak sobie pomyślałem czy możliwe jest przełożenie silnika diesla zamiast mojej benzyny . Ja dzisiaj popatrzęjak wyglądają poduszki silnika itp. Możektos z was się spotkał z czymś takim ? Z góry dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam dwie primer p11 lift na codzień użytkuje 1.8 benzyna a na części mam 2.0 td i tak sobie pomyślałem czy możliwe jest przełożenie silnika diesla zamiast mojej benzyny . Ja dzisiaj popatrzęjak wyglądają poduszki silnika itp. Możektos z was się spotkał z czymś takim ? Z góry dziekuje za odpowiedz

 

Ale, że się spytam - szukasz może kłopotów ? Mała moc, wiele słabych punktów od czujnika położenia wału, poprzez wtrysk sterujący, przepływomierz, rozrząd do zmiany do 70-90 tys. km. jeszcze tam pare i do tego wibracje, większa głośność i nie wiadomo co jeszcze. A wiadomo - wcale nie niskie spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnóstwo przekładania różnych rzeczy jak pisał Tofu. samo założenie silnika i skrzyni to dopiero początek zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaloz sobie lepiej sekwencje do benzyny;) lepiej na tym wyjdziesz finansowo ;) za sama przeklade na td zaspiewaja ci 1500zl z wystrojeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zdania ze sie nie bardzo oplaca samo przekladanie . Bede natomiast polemizowal z kolega Baciarkiem ktory napisal ze przeplywomierz , wtrysk sterujacy czujnik polozenia walu to sa slabe punkty w dieslu. Otoz w benzynie takze sa to slabe punkty(oprocz sterujacego wtryskiwacza bo w tu sa wtryski) .Niektore rzeczy sa o wiele drozsze. Wszystko da rade a zalezy to od pasji i zasobnosci kasy. Ja osobiscie bym tego nie robil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...