Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Centralny zamek + pilot


Gość Mazur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z centralnym zamkiem, autko jest wyposażone w centralny z pilota, problem polega na tym że auto się nie zamyka, jednak jak powciskam wszystko ręcznie to się otwiera przy użyciu pilota, żeby było śmieszniej nie mam możliwość zamknięcia auta w "standardowy" sposób ( brak zamków w dziwach od zewnątrz) , posiadam dwa oryginalne piloty i sytuacja wygląda tak samo niezależnie którego używam. Jak mogę zdjąć boczek drzwi kierowcy żeby zobaczyć czy w środku wszystko jest w porządku ??, dodam jeszcze że kiedy naciskam na pilocie przycisk zamknięcia reakcja wygląda następująco : kierunkowskazy się zaświecą w standardowy sposób słychać w drzwiach "pyknięcie" ale jakieś słabe jak by nie miało siły ich zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tak na wszystkich drzwiach? Ja miałem na tylnych bo woda się dostała do zamka i silniczki trochę pordzewiały. Poczyściłem posmarowałem i działała. Aaa poza jednym bo był jeden silniczek już lużny to go jakoś usztywniałem chyba sylikonem jakimś ale nie bardzo już pamiętam. Jak zdjąć boczki to gdzieś jest na forum w skrócie to trzeba rozpołowić rączkę i pod nią są dwie śrubki odkręcasz a reszta siedzi na zatrzaski to złap od dołu i pociągnij. No i jak nie masz elektryki to pokrętło zdejmij najpierw jest zabezpieczone taką spinką metalową miedzy boczkiem a pokrętłem domyślisz się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bo nie wiedziałem gdzie są śruby od boczków, żeby było jeszcze śmieszniej myślałem że to zbieg okoliczności ale uwaga auto się zamyka gdy jest chłodniej na dworze pracuje na popołudniowa zmianę i jak wychodzę z pracy i próbuję otworzyć i zamknąć to wszystko działa, więc na bank coś tam trzeba poprawić/przeczyścić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...