Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spryskiwacz refletorów


Gość mlodykulka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mlodykulka

Witam.

 

Potrzebuje spryskiwacz reflektorów do P11 lift.. Nie mogę go nigdzie znaleźć. Moze do primery pasuje spryskiwacz z almery?

Albo może od jakiegoś innego samochodu?

 

Proszę pilnie o pomoc.

 

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z psikaniem na reflektor? nie psika gdzieś z boku? ;/ bo ja też nie mam jednego spryskiwacza i nigdzie nie idzie go dostać za rozsądne pieniądze ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie nie mam jednego spryskiwacza i chcialbym sie zapytac kolegi Walczaka czy pasuja one w orginalne miejsca w zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafał walczak

spryskiwacz trzeba wcisnąć na siłę albo powiększyć minimalnie otwór, polecam drugą opcję

końcówki dysz są regulowane więc strumień można skierować dokładnie tam gdzie się chce

obudowa jest zdejmowana więc można polakierować

założyłem je nawet nie zdejmując zderzaka, przewody też pasowały, tylko je troszkę podgrzałem żeby lżej weszły

montaż ok 6 mies. temu i działają bez zarzutu, w zimę w trasie nieocenione.......

 

 

 

chyba je w końcu polakieruję.............

jak chcecie to wrzucę zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same jak kolega Walczak.Działają bez zarzutu i opis montażu kolegi się zgadza.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

szukam takich na allegro ale nie mogę znaleźć jakby ktoś podrzucił linka byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryskiwacze rewelacja , ja kupilem u tej osoby :

 

 

http://phuarmar.isto...senona-kpl.html

 

 

zapomnialem jaki ma nick na allegro , wystarczy zadzwonić do nich na stacjonarny to podadzą.

 

 

U siebie musuialem powiekszyc otwor w zderzaku i po prostu go wcisnąłem na siłe , siedzi stabilnie 3 miesiąc , przezył z 5 myjni wiec myśle że sie nie urwie. Jeden mam oryginalny drugi uniweraslny , różnica praktycznie niezauważalna , trzeba tylko dobrze dysze wyregulować bo domyślnie psika za nisko.

post-18466-0-92255600-1327649888_thumb.jpg

post-18466-0-22083100-1327649896_thumb.jpg

post-18466-0-60650600-1327649903_thumb.jpg

post-18466-0-17701500-1327649910_thumb.jpg

post-18466-0-19982700-1327649915_thumb.jpg

Edytowane przez demano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czesc Wam Wszystkim .Odgrzewam kotleta :) . Chodzi mi własnie o te spryskiwacze skad i gdzie. Ostatnio jakis pro driwer zostawil mi na zderzaku czerwony kolor i brak spryskiwacza:(. Z tego co widze to na alegro sa bardzo drogie spryskiwacze te orginalne. Pytanie, czy sa jakies zamienniki z innych marek samochodów ?? Zauwazyłem takie cos z opla co ksztaltem i dysza przypomina nasz i czy bedzie taki pasowac ?

http://allegro.pl/spryskiwacz-reflektora-opel-vectra-c-signum-gm-fv-i3524062883.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...