Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poduszka pod szkrzynie przednia


Gość mieszko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje przednią poduszke pod skrzynie bo moja już padła i teraz mamm do was pytanie bo w serwisie wołają kolosalną cene za nią prawie 600 zł zamienników brak, w sumie znalazłem jeden ale też nie ma go na magazynie a cena 280zł też duza ale ostatnio zobaczyłem na allegro firmy Yamato i nie wie,m czy to nie jest właśnie ta sama co ja potrzebuje, moja poduszka wygłada tak

post-30514-0-53114600-1303979525_thumb.jpg

 

ona jest zaraz na tej belce za chłodnicą z przodu

post-30514-0-11156000-1303979554_thumb.jpg

post-30514-0-24912100-1303979578_thumb.jpg

 

a tu jest link do aukcji http://moto.allegro.pl/nissan-primera-p11-przednia-poduszka-silnika-nowa-i1557795038.html

Szukałem na szrotach i po pierwsze też sie cenią a po drugi cześto są te poduszki rozerwane dlatego myśle o tej tym bardziej że jest nowa. Co wy na to to bedzie ta bo widze że wygląda tak samo, ewentualnie ta guma w środku jakby inna była, ale czy to ma znaczenie ?

 

Zapomniałem dodać ze mam p11 2.0 131 PS

Edytowane przez mieszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem już tam i akurat tej co potrzebuje to nie ma, cały czas zastanawiam sie nad tą z tej aukcji firmy Yamato bo nowa no ale ciekawe czy ta guma jest dośc wytrzymała, chociaż nie wiem czy nie lepiej kupić ori używki. Ma ktoś jescze jakieś sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem już tam i akurat tej co potrzebuje to nie ma, cały czas zastanawiam sie nad tą z tej aukcji firmy Yamato bo nowa no ale ciekawe czy ta guma jest dośc wytrzymała, chociaż nie wiem czy nie lepiej kupić ori używki. Ma ktoś jescze jakieś sugestie ?

Całej może nie być, ale jesteś pewien że samego wkładu też nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość mieszko

Właśnie nie wiem czy tam jest pełny wkład bo takie niedokładne zdjęcia, ale kształt taki sam chyba, a to źle że wkład jest pełny, może szybciej pęknąć ? Czy zamiast tego zamienika lepiej kupić dobra używkę ? Pomóżcie bo już sam nie wiem co zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta poduszka będzie pasować samym wkładem się nie sugeruj

Edytowane przez nice-wawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam do wymiany ta przednia poduszke w moim traktorku. Kolega mi sprawdzał to kosztuje jak dla mnie 70 zł jak dobrze pamietam. Nie wiem jaka firma.Jak pytałem sie w sklepach to wszystko koło 200-300 zł. Mam naderwane gume.Ale jeżdż tak cały czas. Nie jest aż tak mocno bo jużby była wymieniona.

Pamietam że ktoś podawał namiar na sklep z dobra cena tej chyba poduszki albo innej.Nie wiem czy dziale czesci czy dział o warsztatach.Byś musiał poszukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No ja wymieniłem jakis czas temu.

I lepiej wymienić przednią i sprawdzić tylnia na sankach. Za przednia płaciłem 70zł firma srl line a tylnia chyba yamato to płaciłem 100zł. Teraz mam spokój.

I kupowałem na allegro. fakt przednia pasowała idealnie ale tylnia troche nie bardzo ale ale wysokosc śruby przelotowej pasował to założyłem nie chciało mi sie jezdzic do sklepu i czekac na inna. Niby patrzał pod td a była inna ale jest ok. I teraz mam spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...