Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Górne wachacze a zbieżność


truedomel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszelkie posty i tematy na tym forum wieszczą ,po wymianie górnych wahaczy nie trzeba ustawiać zbieżności.

 

Ale:

Do wymiany mam końcówkę drążka kier. i oczywiście wahacze.Jakoby domowy budżet nie ucierpiał zbytnio naraz ,to chcę to zrobić na dwa razy.Najpierw końcówka a za jakiś czas wahacze; i tu moje pytanie:

 

czy da się ustawić zbieżność (po wymianie końcówki kier.) jak na górnych wahaczach jest luz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak, ale radziłbym ustawić dopiero po wymianie wahaczy żeby nie ustawili jej źle na luźnym wahaczu, bo po zmianie na nowe może się okazać że znowu musisz jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam takie samo zdanie bo przy ustawnianiu zbieżności na starych wachaczach żle ustawi się koło względem osi bo będą luzy i po wymianie wachaczy możliwe będzie że będziesz musiał jeszcze raz ustawiać.Może akurat być tak że nie ma zbytnio luzów na wachaczach i nie trzeba będzie jeszcze raz ustawać zbierzności,bo ja jak wymieniałem wachacze to luzów nie było tylko piszczeć zaczęły mocno i musiałemw ynienić, ja bym nie ryzykował bo wtedy nie zaoszczędzisz kasy tylko jeszcze wiecej wywalisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...