Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pukanie w przednim zawieszeniu


wojtek2812
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie wymieniałem poduszki silnika tzn przednią i tylnia na sankach. koszt przedniej to 75zeta a tylniej 100zeta.

Masz temat o poduszkach.

W sumie też temat o pukaniu w przednim zawieszeniu

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/34585-p11wp11-poduszka-skrzyni-biegow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak wymienię poduszki a klepać będzie dalej.

Mój mechanik zauważył jeszcze jedną dziwną rzecz.

Mianowicie jak jest dolne oko amortyzatora to śruba która go montuje jest jakby zapieczona w tej tulejce w ten sposób, że jest jakby nie do końca skręcona.

Tzn. nakrętka jest dokręcona ale jest luz pomiędzy łbem śruby a częścią wahacza. Mówi że może to tez takie odgłosy wydawać.

Nie wiem czy poduszki załatwią sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy tak szybko chciałem zadać pytanie nie zakładając nowego wątku. Zabieram się za demontaż mechanizmu wycieraczek i jak wiadomo uszczelka pod maską przymocowana jest na spinki, kołki jakkolwiek, i moje pytanie jest takie czy te spinki po prostu mam ukręcić kombinerkami czy macie jakis sposób na wyjęcie i czy bez problemu można dopaść takie spinki w sklepie? Ktoś z Was demontował mechanizm wycieraczek? Wiem, że jest opisany dział "zrób to sam" i to tam jest ale interesują mnie takie właśnie detale.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprubój pociągnąć tą uszczelke w jedna stronę nie za mocno i zdjąć z tego kołka a jak bedziesz miał sam kołek to może ci sie uda wyciągnąć go szczypcami. Chyba że jest dojscie i można ścisnąć z dołu na rancie. Pewnie w sklepie dostaniesz takie kołki jak sie zniszczą a najlepiej jeden na wzór mieć. A reszte pewnie masz opisane w dziele zrób to sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...