Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P10 1.6 16V Łożyska zwrotnicy


pawelxzz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!W mojej primerce stwierdziłem luz na zwrotnicy prawego koła,zna ktoś może wymiary łożysk i uszczelniacza jakie tam sie stosuje,na forum znalazłem jedynie do p11,moja primera to P10 hatchback 1.6 16V z ABS 94 rok.Z góry dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jakiś czas temu wymieniałem w swojej Primce łożyska zwrotnicy i wydaje mi się że w P10 są takie same; Kupiłem zastaw naprawczy KANACO i pasował bez zarzutu (na opakowaniu było napisane że pasuje do P10 i P11); Wymiary zewnętrzne łożysk to ok.: 58mm i 40mm, zimmering: 58mm.

Tu są linki do allegro:

http://moto.allegro.pl/lozysko-zwrotnicy-nissan-primera-p10-p11-i1613838116.html

lub

http://moto.allegro.pl/zestaw-naprawczy-zwrotnicy-nissan-primera-lozysk-i1591331583.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno lozysko to 6203 2RS1 , a drugie to 62/28 2RS1. Wymiar uszczelniacza to 46x58x7 . Ponoc oplaca sie kupic caly zestaw, bo to dolne lozysko jest drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość diablo 75

koszt łożysk zwrotnicy [zestawu naprawczego] 57zł firma kanaco.Za robocizne wzieli 50 zł na stacji diagnostycznej.Polecam bo koszt niedrogi a samemu bez odpowiednich nażędzi nie polecam się za to zabierć,no i rączki czyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za wyczerpujace odpowiedzi,chyba też kupie na allegro,pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich.

Jestem tu nowy .

 

Chciałem się podłączyć z następującym pytaniem- czy można zastosować w kolumnie łożysko C3 czyli z luzem większym niż nominalne?

Po prostu 62/28 mam z jakiejś maszyny (nowe w zapasie) ale właśnie C3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...