Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[SWAP BELKI] bedzie pasowało?? od p11 do p10


Gość spawacz1111

Rekomendowane odpowiedzi

podobno od P11 czy p11.144 pasują do PB sr20 do P10 taki patent stosowali bo p10 ma malutką poduchę z przodu ,,,

co do Disla to widziałem u kuzyna w W10 Dizlu że ma jeszcze coś doczepione z przodu ale wizualnie powinno pasować ,,,

 

może poszukaj tańszego znaleziska niż za 200 zł .... choć wygląda ładnie ,,,, a jedna różnica w samych poduszkach że od PB są dziurawe tz mają miejsce by pracować a od chyba dizla widziałem że są pełne zalane gumą tak że temat do przemyślenia i przekopania ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spawacz1111

no wlasnie o ta przednia mi chodzilo z tym ze ostro zachaczylem kamien i sie zgiela lekko belka wiec jak juz to cale zmienie,poduchy nie sa w najlepszym stanie wiec pomyslalem ze jak zrobic to wszystko i pozadnie (no i poprawic co nie co).

 

po drugie lape zawsze mozna lekko przerobic,flex,spawarka i do roboty jakby cos tam nie pasowalo

 

o kilka milimetrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko właśnie belka z disla była na pełnych poduszkach bo widziałem też jedna pełną jedną pustą wiec trudno wymyślić co do czego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spawacz1111

ta pusta napewno od strony chlodnicy by poszla.zz drugiej strony jest potrzebna mocniejsza,drazek od zmiany biegow gdy nie jest przykrecony jak trzeba to biegi wyskakuja i caly chodzi jakby rece mial polamac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...