Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P10 kolory kabli el szyb


laken

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Błagam o pomoc!!

Padła mi szyba od strony pasarzera( przełącznik w drzwiach), niestety nigdzie nie moge dostac sprawnego przełącznika, dostalem na szrocie za darmo ale jakis debil poucinał kable i nie wiem jak je podłączyc spowrotem. Jeśli ktoś byłby tak uprzejmy prosze o przesłanie mi fotki z kororami kabli i podłączeniem ich do przełącznika. Przy tych upałach nie da się wytrzymać bez otwierania szyb! Z góry dzieki wszyskim i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby ci nie skłamać to zasada jest taka że masz jak pamiętam 6 kabli

 

2 idą na silnik i płynie tam na przemian =. i -

 

przy przełączniku znajdziesz w tych pozostałych kablach 4 szt 2 plusy 12v i 2 masy trzeba połączyć na przemian by w jednej pozycji na dostawał = i - a w drugiej dokładnie odwrotnie środek przełącznika to wyjście na silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby ci nie skłamać to zasada jest taka że masz jak pamiętam 6 kabli

 

2 idą na silnik i płynie tam na przemian =. i -

 

przy przełączniku znajdziesz w tych pozostałych kablach 4 szt 2 plusy 12v i 2 masy trzeba połączyć na przemian by w jednej pozycji na dostawał = i - a w drugiej dokładnie odwrotnie środek przełącznika to wyjście na silnik

 

Dzieki za odpowiedż ale ja mam 8 kabli ida one od kostki i z tego co widac to były wszystkie połączone. I jeszcze mam cyfry pkażdym dojsciu.

wszedzie szukałem jakiego schematu ale nic nie ma.Mam takie koroly: czarny z białym, czarny , czerwony, niebueski, biały z czarnym, biały brązowy i zielony. a cyfry 10a, 6. 12, 4b, 4a, 11, 10b i 5. Kiepsko u mnie z elektryka tż dzieki za wszelka pomoc i odpowiedzi!Pozdrawiam

 

Już do wszyskiego doszedłem aż takie trudne to nie było.. :) dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...