Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

check - ciągle się świeci


Gość jojo741

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam nie lada problem cały czas świeci się check. mechanik wyczytał że to czujniki rozrządu - wymienił nadal się pali. W serwisie nissana powiedzieli że to wina rozciągniętego łańcucha - wymieniłem wraz z napinaczem i jakimiś (prowadnicami), nadal błąd. Na komputerze pokazało błąd wału wymienili wałek błąd jest. Dodać muszę że auto sprawuje się jak marzenie tylko ta kontrolka ciągle się świeci. Pomocy!!! co to może być? mechanikowi witki opadły i facet nie ma pomysłów na przyszłość.

A i jeszcze sprawa dotyczy Primery P11.144 1.8 benzyna ok.115KM rok produkcji listopad 1999 japoniec nie aliant

Z góry dzięki za pomoc

jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym silniku są dwa czujniki, wału i wałka, niech sprawdzi drugi i poda numer błędu jaki się świeci

 

może być jeszcze tak, że czujnik działa OK ale jest pęknięty i wtedy właśnie tak będzie, miałem taki przypadek u siebie, auto śmigało bez problemu a check się palił, przejechałem tak ponad 4kkm smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym silniku są dwa czujniki, wału i wałka, niech sprawdzi drugi i poda numer błędu jaki się świeci

 

może być jeszcze tak, że czujnik działa OK ale jest pęknięty i wtedy właśnie tak będzie, miałem taki przypadek u siebie, auto śmigało bez problemu a check się palił, przejechałem tak ponad 4kkm smile.gif

 

Witaj DINO

Wielkie dzięki za zainteresowanie i pomoc.

Jestem trochę ciapa bo zapomniałem napisać, że czujniki wymienione na nowe.

Musi być więc inny powód że check się świeci. Komputer pokazuje że to błąd wałka rozrządu lub czujnika.

Może masz jeszcze jakiś pomysł?

 

Pozdrawiam

jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...