Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

piaty bieg p11


Gość juby8888

Rekomendowane odpowiedzi

Gość juby8888

witam w mojej primerce zaczela wyskakiwac 5 troche szukalem na ten temat ale wsumie nic konkretnego znalazlem ze w p 10 to wada fabryczna i one tak maja a na temet p 11 nic moje pytanie do was czy lepeij wymienic cala skrzynie czy naprawic stara ?? a i czy moze ktos wie gdzie zakupic dobra skrzynie w okolicach woj lodzkiego pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 5 nie wyskakiwała - po prostu trzeba było kilka razy próbować zanim weszła ;) Skrzynię wymieniłem na używaną z auta z końca produkcji (2001) i po 20tys km bardzo sobie chwalę. Remont skrzyni przerabiałem w P10, ale na części trzeba było czekać (tylko ASO albo używki) i szarpać się z tym wszystkim, a tak od 20 do 3 "na spokojnie" sobie wymieniłem i mogłem jechać. Jeśli masz możliwość, to możesz zrobić w miarę prosty test - zlać olej ze skrzyni i obejrzeć korek - jeśli jest cały w opiłkach, to szkoda roboty - u mnie tak było właśnie.

Zależy od jakiego czasu się coś dzieje ze skrzynią, jeśli niedługo to remont może mieć sens, jak masz już tartak w środku, to lepiej nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisza na forum to w Siedlcach masz dobrego fachowca od skrzyn do aut japonskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość juby8888

kolego a jakis kontakt do tego goscia z siedlc bo jak jak szukalem to bylo ale posty byly z 2004 roku tak cos mi sie kojazy to czy ten kolega w tych siedlcach jeszcze robi te skrzynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem Ci troche nowszy post z 2009r . Zobacz TUTAJ.

Poza tym zobacz takze TUTAJ . Bedzie tam link o piatym biegu . Sontaktuj sie z CZAJNIKIEM on sie na tym zna . Powinien cos doradzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...