Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

poduszka silnika


Gość damiano1718

Rekomendowane odpowiedzi

Gość damiano1718

mianowicie nigdzie nie moge znaleźć poduszki pod silnik tej z przodu przy chłodnicy! nigdzie jej nie ma! na szrotach, w sklepach są ale to nie te! a 2 sprawa to ona jest wspawana na stałe:( chba tylko gume sie wymienia! POMOCY!!! mam rozwaloną poduszke, jeźdze i staram sie delikatnie jeździć bez nałych przyśpieszeń, ale nie moge jej nigdzie nabyć! poduszka do nissana primery p11 1998r 1.6 16v!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie możesz znaleźć,??? czy jest za droga biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif bo nie ma w podróbie biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość damiano1718

nie moge nigdzie znaleść!! w moim mieście w sklepach są poduszki ale nie mają przednich w ofercie! na różnych szrotach nawet nie ma!!!gdzie ją znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek dam Ci znać, ale licz się z kosztami, ja za tylną zapłąciłem 250zł a boczna od rozrządu chyba 280zł,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość damiano1718

ok wieczorem cykne fotke! a gdzie te wkłądy wynalazłes? gdzie je można dostać? bo na to wygląda że ona jest wspawana na stałe i na to wygląda że odkreca sie śrube i sie samą gume wymienia!

 

http://moto.allegro.pl/nissan-primera-p10-p11-poduszka-silnika-przod-i1637353723.html to chyba ta poduszka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam też miałem problem ze znalezieniem tej poduszki. Mój model auta p11 1,6 16v 98r :)

Ja wymieniam w swoim autku 3 poduchy przód . lewa przód i tylna .

Koszt wkładów lewa przód i tylna - 60zł ;) jednorazowo po dobrych rabatach :P

Środkowa z przodu - 84 z transportem - CZY TAKIEJ SZUKASZ ?? - właśnie ją wymieniłem jest lepiej nie trzęsie i nie skacze tak auto....

 

Przymierzam sie do wymiany kolejnych dwód które już mam... Mieliście jakieś problemy ?? Jakieś wskazówki ... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...