Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144]Jak wymontować spryskiwacz lampy?


adambyw

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wymontować spryskiwacz lampy? Albo jak się najłatwiej do niego dostać od spodu.

Muszę wyczyścić dyszę bo nie psika mi jeden, i nie wiem jak podejść do tematu. Nie bardzo też widzę możliwość dojścia tam ręką od spodu. Jak się do tego dobrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy juz sciagnales ten spryskiwacz ?. Jesli nie to jutro bede sciagal zderzak do malowania i mam tez go do sciagniecia. Z tego co widzialem jak mi to zakladali po kupnie autka to nalezy sciagnac ta nakadke ze spryskiwacza (poruszaj nia ) Pewnie bedzie na jakies zatrzaski bo musi sie trzymac spryskiwacza. Potem sam spryskiwacz trzeba bedzie przekrecic i wyciagnac do gory . sam spryskiwacz nie jest przykrecony do zderzaka .W zderzaku jest zrobione wyciecie i na to wyciecie zachodzi . Ja wlasnie dzisiaj zamowilem te uniwersalne spryskiwacze i one sa przykrecane do zderzaka nakretka.Za nowy orginalny zawolali 240zl(bez konmentarza )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafał walczak

poczytajcie to:http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/75631-spryskiwacz-refletorow/page__p__794671__hl__spryskiwacz__fromsearch__1#entry794671

mi udało się zdjąć i zamontować nowe bez zdejmowania zderzaka

trzeba tylko zdjąć osłony z przodu pod samochodem i ewentualnie pomaga rozłączenie lamp przeciwmgielnych

spryskiwacze są montowane od dołu spinką, nic nie trzeba przykręcać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze ze napisales o tym bo ja mam rozebrany zderzak i czekam na nowe z allegro uniwersalne spryskiwacze.PO kupnie byly one rozwalone tzn. mialy pourywane koncowki tam gdzie nachodza przewody. Kolega je posklejal i wlasnie przykrecil spryskiwacz wkretem do zderzaka. Widac nie bylo bo na spryskiwacz nachodzi ta nakladka. Dzisiaj to wlasnie zobaczylem bo mam pekniety jeden cakowicie , Zostal jeden i chcialem napisac jak go wyciagnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafał walczak

trochę zabawy ale działąją naprawdę świetnie

głupi bajer ale czasem pomaga

a ze spryskiwaczami ASO to się troszkę wygłupia, z resztą tak samo jak i do innych głupich drobnostek

jakby ktoś chciał to mam do oddania 2 mocowania tylnego zderzaka, te małe plastiki, tylko zaznaczam że używane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli innymi słowy kupa roboty z rozbieraniem, czego mi się robić nie chce.

Wg schematu, gdzieś na dole zderzaka jest trójnik. Gdzie on jest dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja bym go szukal przy zbiorniku plynu do spryskiwaczy bo stamtad wychodzi tez przewod na ten trojnik tak jak piszesz. .Czyli powinienes go szukac jak staniesz przodem do zderzaka po lewej stronie.Chociaz powiem CI ze to nie powinien byc trojnik tylko zawor zwrotny tez na 3 przewody . Chodzi o to zeby plyn sie nie cofal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...