Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Nierówne obroty silnika 1.8


Gość jeronimosa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jeronimosa

Witam, wiem że takich tematów było już dużo ale nie mogę znaleźć kilku informacji, Ostatnio zaświecił mi się check engine później zgasł. Teraz silnik pracuje kilkanaście sekund na swoich nominalnych obrotach po czym samoczynnie spadają mu obroty do ok 300. I znowu wracają do poprzedniego stanu. Czytałem że to może być rozrząd ale mam na liczniku 155tys km jest to możliwe? Jakie są koszty wymiany i części?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ze to jest prawdziwy przebieg. Jesli sie zaswiecil check to zrob autodiagnostyke lub jedz na komputer zeby sprawdzic co za blad wyskoczyl. Nie zycze CI wymiany lancucha bo to koszty spore (nie znam cen ) ale popytasz w sklepie . Byc moze ze wystarczy przeczyscic przepustnice i ja zaadoptowac. Ale to wyjdzie .

 

Bylbym zapomnial autodiagnostyke zrobisz sobie sam TUTAJ. Znajdziesz sobie post Witka pierwszego nizej jest

O sprawdzeniu cewek ,swiec i przewodow to nie bede wspominal bo to chyba juz sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...