Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Czy pasuje chłodnica klimy z P11??


ace-mati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jesienią poprzedniego roku miałem stłuczkę przy której ucierpiała chłodnica klimatyzacji. Chcę ją wymienić i tu mam pytanie muszę szukać chłodnicy do P10 czy może pasuje od P11??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi chłodnicami jest tak, że nawet spośród chłodnic od jednego modelu występują różnice i w dodatku takie, których nie widać od razu. Ja wymieniałem u siebie rok temu w p11. W katalogu było kilka chłodnic klimy do p11, zamówiłem identyczną (jak wynikało z rysunku). Okazało się że jeden mały szczegół w mocowaniu nie pasował i trzeba było zamówić drugą, która na szczęście już pasowała. Także trzeba dokładnie oglądać przed zakupem. Co do pytania to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą wyżej, generalnie nie lubię kupować chłodnic wody ani klimatyzacji, bo często coś nie pasuje. Jestem świeżo po wymianie w sklepie motoryzacyjnym, dobrałem w końcu taką - chłodnica. I jest ok. Ale samych wymiarów chłodnic jest sporo, a kolega wyżej jeszcze wspomniał o tych mocowaniach... Ciężkie jest życie nissanomaniaka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...