Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/P11.144] Domykanie szyb z kluczyka


Gość dziorki

Rekomendowane odpowiedzi

Tez chcialem cos takiego u siebie zamontowac i znalazlem cos takiego.Wobec tego ze dalej nie moge wysylac plikow (pisze mi na dole ze rozmiar pliku pojedynczego 200MB i nie wiem czy to cos u mnie bo zmienialem system) prosze wpisz w google modul mpw-2 i tam bedziesz mial linki odnosnie montazu tych modulow domykania szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki moduł ma sens jeśli się ma centralke alarmową z funkcją domykania szyb. P11 nie mają chyba takiej opcji z tego co mi wiadomo, a jedyna możliwość domykania szyb

widzę po wyciagnięciu sygnału zamykania drzwi poprzez kluczyk. Inną opcją jest zakupienie centralki alarmowej z pilotami która posiada możliwość domykania szyb (najtańsze koło 100zł)

z 4 kanałowym pilotem gdzie będzie możliwość np dowolnego recznego zamykania i otwierania szyb. Ale to już bajer zupełnie niepotrzebny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze sie wypowiedziales na ten temat bo mialem kupowac taki modul .Koszt modulu to 60zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dwa grosze. Nie znam się na elektryce pojazdów. Jestem taki pomysłowy "Dobromil".

Panowie zakupiłem moduł domykania szyb (schemat na załączniku). Z opisu jednoznacznie wynika że możliwe jest podłączenie

bez autoalarmu. Sterowanie jest po przez zamek centralny. Jest to też logiczne: wzbudzenie zamka centralnego z jednoczesnym wzbudzeniem

modułu domykania szyb. Ja na dzień dzisiejszy mam nieco problemu z wpięciem się do zamka centralnego.

1, nie wiem gdzie go szukać ( wydaje mi się że jest umieszczony pod osłoną półki pod kierownicą)

2, które przewody wzbudzają zamek centralny (metoda prób i błędów może doprowadzić do zniszczenia obu układów)

Może ktoś z klubowiczów w ten sposób analizował temat?

 

kapturek

 

post-29119-0-78796900-1309778976_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...