Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Max speed na poszczegolnych biegach


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Probowaliscie kiedykolwiek ile wasza maxima leci najwiecej na kazdym biegu??

U mnie to wyglada tak:

- I 48mph,

- II 80mph,

- III 122mph,

- IV zamkniety budzik (grubo wiecej jak 140mph)

 

* dane licznikowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 100nx&maxima
Probowaliscie kiedykolwiek ile wasza maxima leci najwiecej na kazdym biegu??

U mnie to wyglada tak:

- I 48mph,

- II 80mph,

- III 122mph,

- IV zamkniety budzik (grubo wiecej jak 140mph)

 

* dane licznikowe

 

 

CZy taka sama skrzynia jest w 2,0 automat ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Heh

Ja w swojej dla mnie świeżej Maxiorce "93 z włączonym OverDrive dopiołem do 210 Km/h i .... trzeba było chamować bueee na 3ci bieg to chyba nieźle ?? Maxia standard hiba, bo przejęta, ma naprzykład chłodzenie oleju skrzyni wyprowadzone przed chłodnicę /czy to standard ??/ i mnustwo jakiś kostek i takich tam ... nowy na maxi jestem ... ale jak wsiądę to ..... jadę od domu najdalej, wyłazić si ę nie chce!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
WielkiWac pytał się o max speed na poszczegulnych biegach a ja jestem ciekaw jaka jest na 5 biegu w km/h

Ja szaleję automatem , QX 3,0 ' 99r. Mam tylko (chyba ) 4 - y biegi . Testowanie Maxi i killowanie należy do moich ulubionych rozrywek !

Ja w swojej dla mnie świeżej Maxiorce "93 z włączonym OverDrive dopiołem do 210 Km/h i ....

Ja tak samo , ale bez Over Drive'u , za to z włączoną opcją Sport . Na zegarze jest zawsze 210km/ h , auto rozpędza się dalej , ale trzeba po heblach , bo brakuje drogi ...

Dodam , że nie mam LPG i jeżdżę na Pb 95 . Maxi jest w stanie dziewiczym : bez żadnych modyfikacji - stan fabryczny w 100 % - ach:D

Ps . Co się tyczy poszczególnych biegów , to nie umiem powiedzieć , bo w automacie wszystko dzieje się szybko ... za szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WielkiWac pytał się o max speed na poszczegulnych biegach a ja jestem ciekaw jaka jest na 5 biegu w km/h :)

 

jeszcze nigdy nie mialem okazji wyskoczyc na konkretna autostrade z maxima tak aby miejsca bylo duzo, ale slyszalem ze 240km/h poleci spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02

jeszcze nigdy nie mialem okazji wyskoczyc na konkretna autostrade

 

Wacu najwyzszy czas wyskoczyc i przeorac fure ,bo ja zamulisz taka jazda 30mph ,,,,,... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nigdy nie mialem okazji wyskoczyc na konkretna autostrade

 

Wacu najwyzszy czas wyskoczyc i przeorac fure ,bo ja zamulisz taka jazda 30mph ,,,,,... :)

 

w piatek po pracy lece do wisconsin, musze zrobic prawie 400 kilosow i zdarzyc przed zmierzchem, wydaje mi sie ze nie jedna bedzie okazja aby sprawdzic ile to leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtusmaximus02 tez ma manuala, dranciuch sie nic nie chwali ze lecial ponad 255km/h - przyznam szczeze ze taka predkosc to juz strach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02

szczerze mowiac to zamknalem budzik ,ale foty to niemialem odwagi zrobic bo bylem tak przyklejony do kierownicy a droga byla tak waska :D przy takiej predkosci .....a test tez w wisconsin robilem ,,,tak ze Wacu jak przeorac fure to tylko tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRZECHu i Szalony wy macie maxi na manualu ile wam poszły na max :?:

 

lecialem okolo 230 na lotnisku w borsku, rozpedzala sie maxi jeszcze ale odpuscilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

ja wczoraj na obwodnicy berlińskiej dojechałem do 220 ale jakiś wlokące się 200 mondeo zajechał mi drogę i było trochę strachu. Do maxa dla maximy było jeszcze daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dokladnie nie pamietam ale na dwojce doszedl chyba do okolic 130paru, czworke zapial powyzej 190 (licznikowo, czyli zawyzone okolo 7% - kiedys testowalem licznik z GPSem) i zaraz bylo 200 i trzebabylo odpuscic, test na LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na V biegu rozbujałem się do jakichś 245km/h, licznikowo :) Na pewno było więcej jak 240, ale ile dokładnie to głowy nie dam, bo skupiałem się na czymś innym niż na gapieniu w prędkościomierz :) Ale miałem wrażenie że pójdzie jeszcze więcej, tylko z przodu pojawiły się inne auta więc odpuściłem.

Wg danych producenta max prędkość to 230km/h, co przy przekłamaniu licznika da na pewno więcej niż 240 na budziku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

musisz odpiac jeden kabelek od ECU, jednakze nie potrafie ci w obecnej chwili powiedziec ktory. wydaje mi sie ze jest on rozowy z niebieskim paskiem ale za to nie daje sobie reki uciac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...