Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p11] problem ze składaniem oparcia kanapy


Gość wojtexx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojtexx

Witam, mam problem w mojej primerce p11 SE kombi z tylną kanapą, dokładnie z oparciem tym szerszym 3/4. Po zakupie nie dało się składać kanapy, zajrzałem do środka przycisku i okazało sie, że ten pręt po prostu "leży" i nie da się w żaden sposób nacisnać i cokolwiek w środku nim poluzować aby się oparcie złożyło. Sam przycisk jest ok, ma zaczepy itp. Sam pręt da się całkowicie wyciągnać i nie wydaje się być złamany czy też wygięty, jednak zupełnie nie wiem jak mam go tam zamontować aby zapewnie wszedł w odpowiednie mocowanie i dało się złozyć kanapę. Rozkręciłem tylną część tapicerki ale też za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać gdyż to wszystko jest poprowadzone wewnątrz oparcia. Czy ktoś ma jakieś pomysły lub miał podobny problem ? Czy też czeka mnie kupno oparcia :D?

 

Nikt nie miał podobnego problemu ? A może jednak ktoś miałby chociaż schemacik jak fachowo rozbebeszyć kanapę aby dobrać się do tego mechanizmu zamykania kanapy ?Ja niestety nie znalazłem. Dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy złożonej kanapie pręt powinien być u góry, po jego wciśnięciu odbezpiecza się zamek (i blokada rozwijania pasa).

Ostatnio dobierałem się do pasa, i niżej nie schodziłem. zacznij od wyjęcia tylnej osłony, jest założona na dwóch plastikowych zaczepach na środku siedzenia. Następnie jest dostęp do zaczepów obszycia i można je próbować ściągnąć. Co dalej... nie podpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...