Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

przeróbka świateł p11.144-da się


Gość marcin36

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin36

witam.mam pare pytań.może ktoś coś wie lub robił coś takiego.czy da się przerobić przednie światła do p11.144 rhd na lhd?zwykłe na żarówki,nie xenon.bo warsztaty od przekładek to tylko pasaty i audi wiedzą jak robić.pyt nr 2.wachacze przód z angola są takie same jak europa czy nie.pyt 3 sanki pod silnik podejdą z anglika czy nie.moja prima to 1.8 QG,2000 ,model se.5 drzwi chatchback.DA SIĘ POKLEIĆ MASKOWNICE NA PODUCHĘ PASAŻERA?Bo poduszki mam nowe ale bez maskownicy.proszę o pomoc.aha jeszcze jedno.w mojej primie wywaliło poduchy przednie-obie.jak skasować błąd poduchy albo czy wstawić całego kompa i czujniki z angola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacze góra ,dół i sanki podejdą ale co do lamp zwykłych ciężko mi powiedzieć ale podobno przy ksenonach jest możliwość przestawienia bez żadnych przeróbek .Ogólnie strasznie chaotycznie napisałeś posta o co ci chodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin36

no troche namotałem bo jest tego trochę do ogarnięcia.więc tak;1-światła przód z anglika do przerobienia na europę(zwykłe światła na h7 i h1) 2-sanki pod silnik z wahaczami przód czy są takie same jak w angliku(wachacze i sanki) 3-czy da się pokleić zaślepkę air bagu od pasażera(wkład airbagu mam ale zaślepk ani hu-hu na aledrogo.)chyba tyle .teraz lepiej.sorki niedoczytałem odpowiedzi o wahaczach i sankach.4-czy lepiej włożyć kompa z poduchami z angola czy tylko same poduchy a potem kasacja błędów z kompa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumie że miałeś wypadek i chcesz kupić lub masz anglika na części . Poduszki możesz wziąć od anglika ale pamiętaj że musisz też przełożyć sensor poduszek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin36

no coś takiego.tylko w innej kolejności.trzeba zrobić porządek z primką i stad te pytania.kleił ktoś tą zaślepkę z poduszki?o sensorach pamiętam.praktycznie to chciałbym wrzucić całą elektronikę z angola(co się da oczywiście)bo wiem że była i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...