Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

mało dostepne części do p11


Gość deraa

Rekomendowane odpowiedzi

witam taki temat sobie założylem ponieważ zaczeło mnie to irytować ide do sklepów oblatam całe miasto i nigdzie niema części takiej jak potrzebuje mianowicie uszczelki pod wtryski groszowa sprawa ale umnie w mieście niedozdobycia niemoge nigdzie dostać drugi na co trafiłem to szpilka do piasty musiałem z allegro zamawiać bo nigdzie niema a jak zapytałem w sklepie to może całą piastę to koleś mi powiedział piasta by była na jutro tylko jest jeden problem a ja jaki?(PIASTA JEST BEZ SZPILEK) myślałem że mnie h... strzeli wracajac do tematu chciałbym aby każdy napisał czego niemożna dostać a w odpowiedzi ktoś pisał że u niego jest to dostępne ponieważ spotkalem takie przypadki że np w gdyni niema a w warszawie jest lub na odwrót i w ten sposób byśmy sobie pomogli sprzedając na allegro czy jakoś inaczej poza czy jak kto woli.

I już mam pytanie do nissana primera p11 2.0 td 1999r. 90 km pottzebuje uszczelki pod wtryskiwacze których za chiny niemoge namierzyć na allegro szukałem ale zawsze jest jak mi pan poda wymiary to se wystrugamy a fakt jest taki że jakbym miał wymiary to bym se szybciej sam wystrugał tyle że jak będe wkręcał i wykręcał wtrysk to mi sie całkiem uszczelka rozleci a ato musi być non stop na chodzie noi w tym problem uszczelki pod wtryski słyszałem że są miedziane i stalowe i takie pod każdym wtryskiem ma ktoś dojście? za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku pytalem o te uszczelki pod wtryskiwacze to byly po ponad 7 zl za sztuke. Do golfa sa po 1 zl. To sie nazywa albo uszczelka albo podkladka termiczna.

Sruby maja gwint M12x1,25. Popytaj moze dostaniesz od innych japonskich aut .Najwyzej troche przerobisz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem CI szczerze ze nie wiem czy pasuja od golfa . Z drugiej jednak strony jesli jest to wtryskiwacz bosch i wykrecasz go kluczem 27 tak samo jak w golfie to te podkladki moga pasowac. Pytaj o pokladki z golfa 3 1,9 tdi silnik 1Z. Moze z golfa 2 1.6 td . Kup jedna i zobacz czy bedzie pasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy nie będą pasować od toyoty cariny/avensis. W carinie miałem dokładnie takie same nakrętki koła jak mam w primerze.

A widziałem że są jakieś na alegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakrętki i szpilki dostałem na allegro tylko problem z podkladkami

 

dostałem szpilkę na allegro ale niepasuje musze ją przerobić :/ założyłem ją i tarcza chamulcowa przestała pasować:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...