Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] chłodnica


bogdi

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam pytanko czy przykładowo PRZYKŁAD ta chłodnica będzie pasować również do diesel 2.0 1991 rok ? i ewentualnie czy znacie jakieś "działające" płyny do uszczelniania chłodnic (oczywiście doraźnego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działający specyfik to będzie z firmy Xeramic taki brązowy proszek czy granulat do rozpuszczania w układzie. próbowałem też prestone, ale nie chciał działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanko czy przykładowo PRZYKŁAD ta chłodnica będzie pasować również do diesel 2.0 1991 rok ? i ewentualnie czy znacie jakieś "działające" płyny do uszczelniania chłodnic (oczywiście doraźnego)

 

Kolego w ogloszeniu ktore podales jest adres email oraz telefon wiec jezeli z nich skorzystasz to napewno sprzedajacy udzieli ci wszelkich informacji na temat tego czy chlodnica pasuje do twojej Nyski.Co do uszczelniacza do chlodnic to nie moge ci polecic jakiegos konkretnego gdyz kupowalem z zyciu kilka roznych ale proponuje kupic cos w plynie zamiast w proszku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o nr tel, ale już parę razy kupowałem coś co "na pewno" miało pasować, a z tym bywało różnie dlatego poszukuję podpowiedzi, są ludzie którzy "tylko" sprzedają i ograniczają się do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o nr tel, ale już parę razy kupowałem coś co "na pewno" miało pasować, a z tym bywało różnie dlatego poszukuję podpowiedzi, są ludzie którzy "tylko" sprzedają i ograniczają się do tego

 

Tu sie z toba zgodze ze nie kazdy wie co sprzedaje ale pomimo tego radze zaczac od zadania pytania sprzedawcy.Sprawdzalem jaki plyn do uszczelniania chlodnic wczesniej stosowalem i byl to STP albo Liqui Moly ktora nabylem na allegro i powiem ze oba bardzo dobrze dzialaja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Tu masz link do aukcji http://allegro.pl/chlodnica-nissan-primera-2-0-diesel-i1715098296.html

Chłodnica musi być taka sama jak masz w samochodzie /rozstaw mocowania na górze,dole,rozstaw do mocowania wiatraka i wymiary/

Ponad 400 tyś zrobiłem takim dieselkiem :rolleyes: chłodnica gdy trochę ciekła uszczelniłem xeramiksem i ok.

Gdy złamała się /ze starości/ końcówka do węża kupiłem na aukcji używkę od silnika 2,0 D od Sunny i tu niespodzianka rozstaw na dole ok a na górze i do wiatraka inny niż w primerze i musiałem pokombinować z mocowaniem :devil:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...