Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

adaptacja radia z nissana juke


zibi50

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pietia101

WITAM

ja w swoim t30 wywaliłem kaseciaka i osobno montowana zmieniarkę kupiłem radio nissana (t30 nowszy model) wraz z zmieniarką na 6 cd dałem do elekrtonika i po dwóch godzinach odebrałem koszt montażu wraz z rozkodowaniem a raczej odczytaniem kodu oraz co ważne te radia ponoć muszą być przypisane do samochdu gdzieś w komputerze wyniósł 100 no i gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

ja w swoim t30 wywaliłem kaseciaka i osobno montowana zmieniarkę kupiłem radio nissana (t30 nowszy model) wraz z zmieniarką na 6 cd dałem do elekrtonika i po dwóch godzinach odebrałem koszt montażu wraz z rozkodowaniem a raczej odczytaniem kodu oraz co ważne te radia ponoć muszą być przypisane do samochdu gdzieś w komputerze wyniósł 100 no i gra

 

 

Możesz wrzucić zdjecie konsoli środkowej . Ciekaw jestem jak to wygląda , bo też nie podoba mi się stary kaseciak :) A jak z jakością dzwięku ? Jest co lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

czy można zainstalować radio z nissana juke do nissana x-trail t30 rocznik 2002 po zainstalowaniu w aucie wyświetla się komunikat invalid IQ

Można, ale trzeba trochę pogrzebać w elektronice radia, o ile wiem z innch watków, to aso sobie z tym nie radzi, a ja sobie radzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, ale trzeba trochę pogrzebać w elektronice radia, o ile wiem z innch watków, to aso sobie z tym nie radzi, a ja sobie radzę :)

Kolego mam ochote kupic radio od juke ale z navi niektorzy pisza ze maja kod od tego radia i moje pytanie czy jeszcze jakies przerobki mnie czekaja czy kosci podejda jak ze sterowaniem z kierownicy bylbym bardzo wdzieczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...