Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] ROZRZĄD


Seba10001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewno czasu mam problem ze spalaniem i słabymi osiągami auta (silnik 1.8).Byłem już u dwóch mechaników podpinaliśmy kompa - błąd P0335 ,czyli błąd obwodu czujnika położenia wału.Wymieniliśmy najpierw czujnik,niestety nic to nie dało,więc zostaje tylko rozrząd.Teraz pytanie ,jakiej firmy ten rozrząd kupić ,Hasaki- 430 zł.(komplet),Toyonisa-1050zł.a w aso-Nissanie komplet za 2100zł.Nie znam tych 2 pierwszych firm i prosiłbym o pomoc,może ktoś zakładał już coś takiego do swego auta,lub może polecicie coś konkretniejszego ,bo mam dylemat.Dziękuję z góry za podpowiedzi i pomoc - pozdrawiam :).

Edytowane przez Seba10001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wsadziłem TSUBAKI z intercarsu. Autko narazie jezdzi :D Łańcuch wyglądał lepiej niż oryginał. Nie widziałem sensu kupowania oryginału skoro i tak sie wyciąga.

Poza tym jak zobaczysz łańcuch do tego silnika to bedziesz wiedział dlaczego tak padaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wsadziłem TSUBAKI z intercarsu. Autko narazie jezdzi :D Łańcuch wyglądał lepiej niż oryginał. Nie widziałem sensu kupowania oryginału skoro i tak sie wyciąga.

Poza tym jak zobaczysz łańcuch do tego silnika to bedziesz wiedział dlaczego tak padaja.

 

 

Tsubaki, Hasaki i Toyonisa to jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja wsadziłem TSUBAKI z intercarsu. Autko narazie jezdzi biggrin.gif Łańcuch wyglądał lepiej niż oryginał. Nie widziałem sensu kupowania oryginału skoro i tak sie wyciąga.

Poza tym jak zobaczysz łańcuch do tego silnika to bedziesz wiedział dlaczego tak padaja.

Oj to muszę kolegę zmartwić :), bo Tsubakimoto to firma która produkuje łańcuchy na pierwszy montaż do Nissana. Łańcuchy akurat tej firmy z tego co mi wiadomo były montowane w silniku QG18DE. Więc nie dziwie się że wyglądał lepiej niż oryginał:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lancer901

pomocy :( ile kosztuje u mechaniora wymiana rozrzadu? kod mi wyskoczył 0335 Nieprawidłowy sygnał z czujnika obrotów wału korbowego „A", po za tym uszczelka pod pokrywa padla, chcialbym też pompe wody nówke :P ile mniej więcej kosztuje sam rozrząd? napinacz ,łańcuszek.. + robota u znajomego mechaniora, dużo taki może wziąść? od kąd mam 0335 to zaczyna gasnąc na wolnych co raz częściej aż nim przestałem jeździć i przy niskich obrotach coś tam mi puka, łańcucha nie słychać, napinacz znalazłem za 130zł nowy, przewiduje 1000zł na rozrząd.. starczy? z góry Dziękuje Pozdrawiam Serdecznie

Edytowane przez PrzemekFF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...