Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Panel sterowania klimatyzacji P11.144


Zombi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Od około pół roku posiadam Primerę 2000r. sr20de z automatyczną klimatyzacją.

Zauważyłem od pewnego czasu, iż panel sterowania klimą/nawiewami po uruchomieniu silnika pozostaje wyłączony (wyświetlacze wyłączone, nawiew nie chodzi)

Załącza się dopiero jak go delikatnie pacnę ręką ;) Zdarzyło się to już kilka razy. Spotkał się ktoś z takim czymś, czy to bardzo nietypowe usterka??

Dzięki z góry za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeden wyświetlacz (od siły nawiewu) lubi przygasać jak naciskam przyciski regulacji.

Natomiast nie do końca zrozumiałem Twój problem. Panel w ogóle nie działa? A co się stanie, jeśli zgasisz auto na włączonym nawiewie? Po ponownym przekręceniu kluczyka w ON nie zadziała nawiew dopóki nie naciśniesz całego panelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeden wyświetlacz (od siły nawiewu) lubi przygasać jak naciskam przyciski regulacji.

Natomiast nie do końca zrozumiałem Twój problem. Panel w ogóle nie działa? A co się stanie, jeśli zgasisz auto na włączonym nawiewie? Po ponownym przekręceniu kluczyka w ON nie zadziała nawiew dopóki nie naciśniesz całego panelu?

 

 

Nie, u mnie nic nie przygasa podczas przyciskania (najwyżej się włączy cały panel bo go dotknąłem -jeśli akurat nie działa) Jeśli zgaszę auto na włączonym nawiewie, to z 19 na 20 razy po ponownym uruchomieniu wszystko będzie dobrze. Aż w końcu za tym 20-tym razem muszę go pacnąć żeby się włączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak kolega napisał, rozmontować i sprawdzić połączenia, kable, kostki. W sumie może nawet wystarczy samo radio wyjąć, bo dostęp tam jest niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak kolega napisał, rozmontować i sprawdzić połączenia, kable, kostki. W sumie może nawet wystarczy samo radio wyjąć, bo dostęp tam jest niezły.

Tak zrobię w takim razie, dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel jest też podłączony do licznika. A te kostki też lubią nie łączyć - słynny problem z wskazaniami paliwa.

Ale jak stukasz po panelu to tam trzeba szukać problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...