Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozbita Primera


Gość 2bepr0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj miałem stuczkę moją primerka p11 2.0td 1999r przed liftem.

 

Potrzebowałbym maski, pas przedni, zderzak przedni, błotnik R i P, reflektor L i P , kierunkowskazy, chłodnicę klimtyzacji. Części używane orginalne, nie chce zamienników (najlepiej w przyzwoitej cenie). Jeżeli ktoś by takowe posiadał to mieszkam w okolicach Częstochowy woj.śląskie. Wolałbym osobiście obejrzeć części.Proszę o PW z wymienioną częścią ,nazwa miejscowości ,ceną i numerem telefonu.

 

Nie chce jej sprzedawać, jest w moich rękach od 2000r, przyzwyczaiłem się do niej:(

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj miałem stuczkę moją primerka p11 2.0td 1999r przed liftem.

 

Potrzebowałbym maski, pas przedni, zderzak przedni, błotnik R i P, reflektor L i P , kierunkowskazy, chłodnicę klimtyzacji. Części używane orginalne, nie chce zamienników (najlepiej w przyzwoitej cenie). Jeżeli ktoś by takowe posiadał to mieszkam w okolicach Częstochowy woj.śląskie. Wolałbym osobiście obejrzeć części.Proszę o PW z wymienioną częścią ,nazwa miejscowości ,ceną i numerem telefonu.

 

Nie chce jej sprzedawać, jest w moich rękach od 2000r, przyzwyczaiłem się do niej:(

 

pozdrawiam

 

Witam

 

Mysle ze jak przeniesiesz temat do odpowiedniego dzialu (Czesci) to szybciej uzyskasz pomoc w sprawie czesci ktore cie interesuja.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...