Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P10 2.0d prawe koło skrzypi przy skręcaniu


Gość hahaj123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hahaj123

Witam, od wczoraj w mojej primerze skrzywi prawe koło przy skręcaniu, dziś podniosłem auto ściągnąłem koło odpaliłem go i zacząłem kręcić kierownicom no nic cisza nie skrzypi, zamontowałem koło i jeszcze raz odpaliłem i zacząłem kręcić kierownica i nadal skrzypi, już wykluczyłem pompę wspomagania bo chodzi cicho i nie przerywa, proszę o pomoc co to może tak skrzypieć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojt_mk..

Witam, od wczoraj w mojej primerze skrzywi prawe koło przy skręcaniu, dziś podniosłem auto ściągnąłem koło odpaliłem go i zacząłem kręcić kierownicom no nic cisza nie skrzypi, zamontowałem koło i jeszcze raz odpaliłem i zacząłem kręcić kierownica i nadal skrzypi, już wykluczyłem pompę wspomagania bo chodzi cicho i nie przerywa, proszę o pomoc co to może tak skrzypieć??

 

To nie koło ci skrzypi tylko górny wachacz sprawdź go .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hahaj123

Tak to nie koło, źle to ująłem, przy skrętach skrzypi jak by coś z zawieszeniem, dzięki jeszcze dziś idę to sprawdzić

 

tak to dolny wahacz tak trzeszczy przesmarowałem go i już jest o wiele lepiej wielkie dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...