Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Centralny zamek nie działa z pilota


raferg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio przytrafiło mi się coś dziwnego.

Wczoraj zostawiłem swoją primerke na parkingu w pracy na włączonych światłach i oczywiście akumulator rozładował sie do zera.

Problem w tym, ze od tej pory nie da sie otwierać czy zamykać drzwi (centralny) z pilota tylko kluczykiem. Zapewne alarm też sie nie aktywuje.

Co może być przyczyną owej sytuacji, czy mógł strzelic jakiś bezpiecznik? Baterie w pilocie w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Ci się rozprogramował pilot.

Gdzieś na forum było jak programować kluczyk do samochodu.

 

1. przekręcić kluczyk w stacyjce 6 razy w ciągu 10 sekund (włączasz zapłon i wyłączasz), po 6 razie na pozycję ACC i powinien mrugnąć kierunkami 2 razy.

 

2. trzymając pilota blisko stacyjki wcisnąć i trzymać na pilocie UNLOCK, trzymając UNLOCK wciskasz 3 razy LOCK- powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

 

3. następnie bierzesz drugiego pilota i też wciskasz i trzymasz UNLOCK i 3 razy wciskasz LOCK- znów powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

 

4. na końcu przekręcasz na pozycję ZAPŁON i wtedy powinien mrugnąć 2 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również mam podobny problem z tym że programowanie owszem działa, ale wtedy gdy dochodzę do punktu: 2. trzymając pilota blisko stacyjki wcisnąć i trzymać na pilocie UNLOCK, trzymając UNLOCK wciskasz 3 razy LOCK- powinien mrugnąć 1 raz kierunkami. to nie mruga kierunkami. Ani na 1 ani na 2 pilociku. Mój pilot jest dokładany, w sensie nie wbudowany w kluczyk. Jest 2 przyciskowy i ma napisane nissan. Możliwe że 2 pilociki poszły się w świat ? Baterie wyglądaja na sprawne na mierniku 2,8V sprawdzane. Czyżby centralka była nie sprawna? Z kluczyka śmiga wszystko ok ;)

Z góry thx za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...