Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kolejna Primera zakupiona:)


Gość mlodykulka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mlodykulka

Witam! Chciałbym się pochwalić moją nową primera (wcześniej p11) P11.144 sedan.

Ciekaw jestem na ile około wyceniacie taki wynalazek z tym dziwnym wyposażeniem:

 

El. fotel kierowcy

Podgrzewane fotele

Elektryczny szyberdach

4x el. szyby

4x AIRBAG

Radio + zmieniarka NISSANA

Seryjne czujniki parkowania

Reflektory Xenonowe

Halogeny przeciwmgłowe

Skórzana tapicerka beżowa

Klimatronik

Pakiet Chrom

Oryginalne Alufelgi

pewnie o czymś jeszcze zapomniałem ale jak na rok 2000 to auto mega wypasione..

 

Silnik 1.8

Rocznik 2000

Przebieg: 140 000km + ks. serwisowa.

 

 

Na środku nad ręcznym mam jakiś dziwny przycisk, 2 są od podgrzewania foteli a 3 nie wiem od czego..

 

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140000 u jedenastolatka.

 

Witam

 

Jak mam rozumiec to co napisales?Nie postawiles zadnego znaku takiego jak ? lub ! i nie wiem za bardzo co chcesz powiedziec,ze malo czy duzo?

Jak znam zycie to napewno chcesz powiedziec ze to malo i licznik jest napewno krecony.Mozliwe,ale powiem ci ze zdarzaja sie samochody z takimi przebiegami i takim rocznikiem a nawet starsze.Fakt ze wiekszosc w polsce jest krecona nie musi oznaczac ze samochod kolegi tez przeszedl taki zabieg.Ja mam P11 z 97 i na dzien obecny okolo 107.000km i moge cie zapewnic w 100 procentach ze jest to orginalny przebieg.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mlodykulka

Witam

 

Jak mam rozumiec to co napisales?Nie postawiles zadnego znaku takiego jak ? lub ! i nie wiem za bardzo co chcesz powiedziec,ze malo czy duzo?

Jak znam zycie to napewno chcesz powiedziec ze to malo i licznik jest napewno krecony.Mozliwe,ale powiem ci ze zdarzaja sie samochody z takimi przebiegami i takim rocznikiem a nawet starsze.Fakt ze wiekszosc w polsce jest krecona nie musi oznaczac ze samochod kolegi tez przeszedl taki zabieg.Ja mam P11 z 97 i na dzien obecny okolo 107.000km i moge cie zapewnic w 100 procentach ze jest to orginalny przebieg.

 

Pozdrawiam

 

 

Zakupiłem ją od prywatnej osoby w niemczech, 1- szy właściciel i rocznik jego to 1937.

Posiadam też primere z 1997 roku od nowości która ma bardzo mało przejechane jak na swój wiek.. Ksiązka serwisowa także prowadzona byla chyba przez 6 albo 7 lat. Ale czy ktoś w to teraz uwierzy... Ludzie wolą kupić auto które na liczniku ma 170kkm a faktycznie 300kkm niż takie co ma naprawdę przejechane 100kkm... tacy są Polacy.. w niemczech na mobile.de jak sie samochodu szuka to np. beżowe (TAXI) z 2006r mają przebieg okolo 450kkm, a u nas ten sam samochód przechodzi korektę i ma przejechane 170kkm jak to większość samochodów w Polsce 160-180 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to też te 140 tys. u jedenastolatka jest dziwne.Owszem nawet jeżeli masz kolege który ma samochód z 97r.z przebiegiem 107 tys. to jeśli bedzie chciał go sprzedać to na pewno kupi go ktoś z jego rodziny lub znajomych.Według mnie mało kto zwłaszcza niemiec sprzedaje samochód z przebiegiem w okolicach 100tys.Niestety u nich zwykło się liczyć 20tys.na rok.Tylko polakowi się wydaje że kupił auto od niemca powyżej 10 lat z przebiegiem stu iluś tysięcy jeszcze pewnie od babci lub dziadka który nie pali.Smutne ale w naszych polskich realiach prawdziwe.Z reguły polak nie patrzy na stan pojazdu tylko na przebieg,toteż handlarze robią liczniki pod klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to też te 140 tys. u jedenastolatka jest dziwne.Owszem nawet jeżeli masz kolege który ma samochód z 97r.z przebiegiem 107 tys. to jeśli bedzie chciał go sprzedać to na pewno kupi go ktoś z jego rodziny lub znajomych.Według mnie mało kto zwłaszcza niemiec sprzedaje samochód z przebiegiem w okolicach 100tys.Niestety u nich zwykło się liczyć 20tys.na rok.Tylko polakowi się wydaje że kupił auto od niemca powyżej 10 lat z przebiegiem stu iluś tysięcy jeszcze pewnie od babci lub dziadka który nie pali.Smutne ale w naszych polskich realiach prawdziwe.Z reguły polak nie patrzy na stan pojazdu tylko na przebieg,toteż handlarze robią liczniki pod klienta.

 

zgadzam sie z taba i wiem ze jezeli bede sprzedawal moj samochod i wystawie go na aledrogo itp to nie jeden powie sobie w glowie o jeszcze jeden 15 latek z przebiegiem 100.000km.Realia sa takie jakie sa i dobrze to opisales.Szczerze mowiac z zewnatrz moj samochod nie wyglada na swoj przebieg gdyz jest porysowany w kilku miejscach ale pod maska ladniej to wyglada.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mlodykulka

Jak dla mnie to też te 140 tys. u jedenastolatka jest dziwne.Owszem nawet jeżeli masz kolege który ma samochód z 97r.z przebiegiem 107 tys. to jeśli bedzie chciał go sprzedać to na pewno kupi go ktoś z jego rodziny lub znajomych.Według mnie mało kto zwłaszcza niemiec sprzedaje samochód z przebiegiem w okolicach 100tys.Niestety u nich zwykło się liczyć 20tys.na rok.Tylko polakowi się wydaje że kupił auto od niemca powyżej 10 lat z przebiegiem stu iluś tysięcy jeszcze pewnie od babci lub dziadka który nie pali.Smutne ale w naszych polskich realiach prawdziwe.Z reguły polak nie patrzy na stan pojazdu tylko na przebieg,toteż handlarze robią liczniki pod klienta.

 

 

Widziałem jak Primera ze 170kkm ma wytarte fotele:) u mnie tego wogole nie ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski naród chce przebieg tzn 1 z przodu a jak zobaczy 280kkm to już :| dużo i trzeba jechac coś z tym zrobić.

Sam wiem jak znajomy kupił golfa4 1,9tdi z przebiegem 200kkm u niemca i sie cieszył ze serwisowany itd.

A przyszła wymiana filtrów to na f powietrza miał 1,5 roku temu 275 kkm napisane i zdziwko go wzieło :o .

Teraz był na głebszym kompie podpiąć go to faktycznie ma 300kkm i to jest orginalny jego przebieg.

Fakt nie duży jak na diesla.

Ale widac juz niemcy buraki cofaja pod klijenta :warning: :warning: :warning:

 

 

 

A na portalu interia pl są artykuły o cofaniu liczniku np o 600 kkm a do sprzedaży volvo 7 letnie miało 235kkm jak dobrze pamietam.

i teaz kup dobre auto.

A są tam też filmiki ładne bezwypadkowe dwa w jednym czy na you tube .

Chyba mam linki w dziale na kazdy temat filmiki .

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/12308-linki-do-filmikow/

 

I jeżdża takie auta na naszych drogach :(,

No pewnie nie wszystkie ale jeżdżą .

Edytowane przez RAAAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mlodykulka

Witam.

 

Dziś już działa moje radio które było zakodowane :)

Pytanie mam następujące - W primerze na słupku między drzwiami przednimi a tylnymi jest miejsce na głośniki.. przynajmniej tak to wygląda. Czy da się je tam włożyć? Ponieważ nie mam ich zamontowanych ;/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dziś już działa moje radio które było zakodowane :)

Pytanie mam następujące - W primerze na słupku między drzwiami przednimi a tylnymi jest miejsce na głośniki.. przynajmniej tak to wygląda. Czy da się je tam włożyć? Ponieważ nie mam ich zamontowanych ;/

 

Pozdrawiam

 

to nie jest miejsce na głośniki, znajdują się tam czujniki ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mlodykulka

to nie jest miejsce na głośniki, znajdują się tam czujniki ruchu

 

 

No to dobrze wiedzieć:)

 

Jeszcze jedno pytanie.

Mam radio nissana, zmieniarke nissana w bagazniku, podłączone 3 kostki do radia i jest jeszcze jedna która nie jest podłączona... Do czego ona służy?

 

pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam radio nissana, zmieniarke nissana w bagazniku, podłączone 3 kostki do radia i jest jeszcze jedna która nie jest podłączona... Do czego ona służy?

W sensie, że jest jeszcze jedno miejsce w radiu na kostkę, nie wisząca kostka? Jak to pierwsze, to jest to miejsce na podłączenie zestawu pod telefon. Ale co i jak, jaki model i za ile to już nie pytaj, dorwałem po prostu spis tych wejść z tyłu radia kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mlodykulka

W sensie, że jest jeszcze jedno miejsce w radiu na kostkę, nie wisząca kostka? Jak to pierwsze, to jest to miejsce na podłączenie zestawu pod telefon. Ale co i jak, jaki model i za ile to już nie pytaj, dorwałem po prostu spis tych wejść z tyłu radia kiedyś.

 

 

tak miejsce z tyłu radia, ale ona u mnie jest taśmą izolacyjną przyczepiona za radiem :) i nie wiem do kąd mogą iść te kable ..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak Primera ze 170kkm ma wytarte fotele:) u mnie tego wogole nie ma:)

 

Mam 195 tyś i niemam wytartych foteli, wnętrze jest niezmienne od ponad 100tyś, od kiedy kupiłem samochód od niemca z prywatnego ogłoszenia. Miał 6 lat i 92 tyś, silnik 1.8, między wymianami (15.000km) niedolewam ani grama oleju. A perełki się trafiają, astra mojego ojca jest z 1996 kupiona przez niego w salonie i teraz ma 80 tyś przebiegu :) - kto w to uwierzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mlodykulka

Mam 195 tyś i niemam wytartych foteli, wnętrze jest niezmienne od ponad 100tyś, od kiedy kupiłem samochód od niemca z prywatnego ogłoszenia. Miał 6 lat i 92 tyś, silnik 1.8, między wymianami (15.000km) niedolewam ani grama oleju. A perełki się trafiają, astra mojego ojca jest z 1996 kupiona przez niego w salonie i teraz ma 80 tyś przebiegu :) - kto w to uwierzy?

 

 

Ale ta skóra szybko sie podobno niszczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta skóra szybko sie podobno niszczy:)

O tapicerkę skórzaną trzeba dbać odpowiednio, specjalne preparaty tanie nie są, ale warto je stosować, bo znacznie przedłużają żywotność tapicerki. Zresztą, to się do wszystkiego stosuje, "jak dbasz, takie masz" czy jakoś tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

...

Na środku nad ręcznym mam jakiś dziwny przycisk, 2 są od podgrzewania foteli a 3 nie wiem od czego..

 

 

POZDRAWIAM

 

Chodzi może o ten http://moto.allegro.pl/nissan-primera-p11-przelacznik-i1775699816.html przycisk?

Też jestem ciekawy do czego służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to przycisk związany z alarmem i centralnym zamkiem. Dokładnie nie wiem o co biega, ale po jego wciśnięciu i przytrzymaniu z kluczyka zamkniesz samochód nawet z otwartymi drzwiami. Bo normalnie zamknie i zaraz otworzy. Podobno służy do wyłączenia czujników ruchu w środku, jak byś chciał zostawić w środku psa i żeby alarm nie wył - po pies pewnie ze "szczęścia" będzie... Gdzieś tak się doczytałem w instrukcji o psie, żeby nie było.

 

Choć przycisk mam a alarmu chyba nie. Albo się nie doszukałem... w każdym razie nie używam go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie-za pomocą pilota do alarmu i tego przycisku można wyłączyć czujnik ultradźwięków we wnętrzu pojazdu dla takich celów jak np. kolega wyżej wymienił czyli zostawienie psa w samochodzie:)Reszta alarmu oczywiście działa wtedy normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...