Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

bezpiecznik wycieraczek


Sylvester007

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem forum ,ale nie znalazłem konkretów , wiec poproszę Was o opinie. Pali mi się bezpiecznik od wycieraczek - ( wymiana 3 razy i nic ) które nie działają.

Nie mam pomysłu od czego zacząć, czy powodem zwarcia będzie silniczek czy może przekaźnik. Może ktoś z Was miał podobny problem. Dodam ,że silniczek rozbierałem w zeszłym roku wg instrukcji , gdyż przestał działać w cyklu przerywanym . Po naprawie OK. Zanim pojadę do elektryka chciałbym wiedzieć o co może chodzić ,żeby mnie nie naciągnął. Dzisiaj pojechałem do pracy , bo nie pada, ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w P11 miałem ten sam problem. Po rozebraniu tego mechanicznego przerywacza zespolonego z silniczkiem okazało się , że jedna z trzech "szczotek" się wytarła i wymagała reanimacji. Na dobrą sprawę nie musiałbym nawet wyciągać silniczka, żeby to zrobić. Uszkodzeniu uległ również (wytarty przez tę szczotkę) plastikowy fragment bieżni , po której chodziła. Zalałem podobnym tworzywem przy pomocy lutownicy i póki co wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , Tymin właśnie było tak jak napisałeś , rozebrałem , delikatnie podgiąłem blaszki bez lutowania i działa. :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...