Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10 1.6 Filtr oleju zamiennik????


Gość wojt_mk..

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie szukam zamiennika filtra oleju do silnika 1.6 benz 102 KM ponieważ katalogowy ma trochę mniejszą średnice i zawsze się poci jak założe, znalazłem z filtrona kilka i mam pytanie z boku jest taki opis (katalog filtrona) :

 

By-pass Valve: No

 

Anti-Drain Vavle: Yes

 

Anti-syphon Vavle: No

 

Mógłby mi to ktoś przetłumaczyć ? Czy musze szukać filtra patrząc na te dane ma to jakieś znaczenie? czy tylko na wymiary filtra i gwint ???

 

poniżej link do strony filtrona :

http://www.filtron.pl/pl/index.php

 

Proszę o pomoc :unsure:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie szukam zamiennika filtra oleju do silnika 1.6 benz 102 KM ponieważ katalogowy ma trochę mniejszą średnice i zawsze się poci jak założe, znalazłem z filtrona kilka i mam pytanie z boku jest taki opis (katalog filtrona) :

 

By-pass Valve: No

 

Anti-Drain Vavle: Yes

 

Anti-syphon Vavle: No

 

Mógłby mi to ktoś przetłumaczyć ? Czy musze szukać filtra patrząc na te dane ma to jakieś znaczenie? czy tylko na wymiary filtra i gwint ???

 

poniżej link do strony filtrona :

http://www.filtron.pl/pl/index.php

 

Proszę o pomoc :unsure:

 

 

 

 

 

 

Czesc

 

A probowales zalozyc filtr innej firmy np Knecht Mann itp?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam założony mann W719/5 ale to nie jest od nissana chyba od vw chce zmienić gdyż wyczytałem że ma troche inne parametry: ciśnienie otwarcia zaworu obejściowego 2,5 bar, a normalnie tego nie ma i niewiem czy tak może być, chyba zdecyduje się na " knecht OC109/1" z filtrona znalazłem kilka ale nikt chyba niewie co oznaczają te ozn po angielsku (pierwszy post) czy ktoś jeździł na knechcie ? nie poci się spod filtra? zaznaczam silnik GA16DE 1.6 benz. 102 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej w swoim TD miałem filtr paliwa filtrona i jakoś musiałem zmienić i kupiłem do paliwa knechta i jak widziałem w środku flaki to zauważyłem o wiele lepsze rozwiazanie przekroju filtra miedzy filtronem ,inna firma a knechtem.

To może do benzynki też by był lepszy knecht .

Zreszta sobie chwalą filtry filtrona ,manna czy knechta na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...