Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotel P11 przed liftem - czy pasuje od innych modeli?


Gość kkkamil

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

mam strasznie wysiedziane, zapadnięte przednie fotele. chciałbym je wymienić, ale szukam na pomorzu tylko ponieważ chciałbym przed zakupem pomacać żeby nie trafić na taki sam jak mój. a że jest ich jak na lekarstwo to mam pytanie czy ktoś z Was wie czy do nissana primery P11 kombi (czyli W11 bardziej) z roku 99 przed liftem pasuje fotel od jakiegoś innego modelu? nie chcę wciskać jakiegoś innego na siłę, ale może w jakimś innym modelu są identyczne?

 

pozdrawiam. Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

mam strasznie wysiedziane, zapadnięte przednie fotele. chciałbym je wymienić, ale szukam na pomorzu tylko ponieważ chciałbym przed zakupem pomacać żeby nie trafić na taki sam jak mój. a że jest ich jak na lekarstwo to mam pytanie czy ktoś z Was wie czy do nissana primery P11 kombi (czyli W11 bardziej) z roku 99 przed liftem pasuje fotel od jakiegoś innego modelu? nie chcę wciskać jakiegoś innego na siłę, ale może w jakimś innym modelu są identyczne?

 

pozdrawiam. Kamil

witam,

 

Pisząc model masz na myśli: kombi, sedan czy np. almera? Primery przed liftem (pewnie po lifcie też) nie różnią się w środku jeżeli chodzi o siedzenia. Ja w swoim WP11 przed liftem mam siedzenia z GT (trzeba było tylko z tylną kanapą pokombinować bo inne mocowania.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...