Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

drzwi


darko70

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie klubowiczow mialem stluczke i chcialem sie dowiedziec czy pasuja drzwi prawe przednie do nissana primera p11 2000 po lifcie z HB do sedana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes pewny na 100% ze te drzwi pasuja z hb do sedana przednie prawe po lifcie to jestem bardzo bardzo wdzieczny za szybka odpowiedz Dostalem duzo mniej pieniedzy za stluczke i musze wlasnie troche pokombinowac Ps dzwonilem do serwisu nissana i nie umieli mi odpowiedziec na te pytanie bo oni zamawiaja oryginaly Jeszcze raz dzieki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mrborowsky

Z tego co wiem(znajomy tak robił) to też dostał mało pieniędzy za stłuczkę bo ubezpieczalnia postanowiła mu złożyć autko do kupy na najtańszych częściach. A on pojechał do aso i kupił sobie drzwi, pokazał fakturę ubezpieczalni i musieli mu za te drzwi dopłacić różnicę. W jakiej ubezpieczalni tak nisko cie wycenili?

A tak poza tym to jak dobrze poszukasz to drzwi do primery w kolorze jaki cie interesuje dorwiesz do 150 zł.

 

Teraz wszystko zależy od tego czy masz czas szukać drzwi albo nadmiar kasy żeby wyłożyć na drzwi żeby ubezpieczalnia ci za nie oddała(to zwykle trochę trwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...