Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile to wszystko może kosztować?


sTrIt

Rekomendowane odpowiedzi

W przyszłym miesiącu planuję oddać autko do mechanika na mały przegląd. Na pewno trzeba będzie wymienić 2 górne wahacze z przodu, z tyłu po prawej stronie też zaczyna coś postukiwać podejrzewam że to łącznik stabilizatora. I poproszę mechanika o to aby przejrzał mi półosie i inne takie tam. Strasznie nurtuję mnie to dlaczego mi w samochodzie benzyną pachnie kiedy okno otwieram? Odkręciłem kanapę w poszukiwaniu wycieku z pompy i nic... No i na koniec ile to wszystko może kosztować?

 

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górne wahacze od około 110zł - łożyskowane z allegro do około 180zł za febi/lemforer/555

Półoś - coś koło 250 z wymianą

Z tyłu w p11 nie ma łączników - niech sprawdzi zaciski czy nie mają luzów na prowadniczkach - to może stukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie o wachaczach .Można to samemu zrobić .Nie jest aż tak strasznie może dobre pół godz na strone.

Dobre klucze nasodowe czy płaskie i do dzieła.

 

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/72329-p10-p11regeneracja-wahacza-gornego-instrukcja-obrazkowa/page__view__getnewpost

 

A co do półosi to przewanie jest tak że trach i stoisz. Tam jest tłumik drgań i jak jezdzisz to jezdzisz. Można tylko sprawdzić czy nie są skorodowane na tym tłuniku tzn taka grubsza guma na półośce.

A zapach benz może masz jakieś przecieki i ci sie sączy na silnik czy paruje i zapach czujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...