Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Napęd


Gość rado1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!!

 

Jestem nowy na forum, kilka miesięcy temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Nissana Primera 1,6 Kat p11 1997r

 

Kilka dni temu wybrałem się z wizytą do kolegi z Krakowa. Jak się domyślacie nie dojechałem do celu.

Problem zaczol się gdy zmieniłem bieg z 4 na 5, samochodzik zaczął zwalniać, nie było żadnej reakcji na każdym biegu(typowy luz)

Przy odpalonym silniku mogę wrzucać biegi bez sprzęgła, wskazówka prędkościomierza ani drgnie. Nie słychać żadnego zgrzytania,biegi wskakują niby normalnie samochodzik nie jedzie

Wiecie może jaka może być tego przyczyna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jak piszesz biegi wchodzą nawet bez sprzęgła, to trzeba pewnie wyjąć skrzynie i sprawdzić czy poszło sprzęgło czy skrzynia.

 

chyba że rozpiął się drążek zmiany biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Nowak trzeba wyjąć skrzynie i sprawdzić w pierwszej kolejności sprzęgło a potem skrzynie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to poszła skrzynia to podaje numer do sklepu Nissan Części w Warszawie na ul. Młodnickiej, skrzynia 700pln, mają też sprzedaż wysyłkową. ja kupiłem skrzynie i jak narazie nie narzekam:)

 

795142035, 22 6124898

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...