Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

c. zamek nie działa


Gość leszekb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cierpliwych użytkowników p11 td i nie tylko:-). Proszę o podpowiedź: W kilku wątkach pisałem już o centralnym zamku nie zamyka on mi się z kluczyka otwierać otwiera jest wszystko ok tylko przy zamykaniu mrugną światła a nic więcej się nie dzieje, przy zamykaniu kluczykiem jest wszystko ok światło w środku się wygasza itp. Mam takie pytanie co może być tego przyczyną ? podmieniałem już sterownik centralnego zamka, odbiornik od pilota, siłownik centralnego zamka w drzwiach kierowcy i dalej to samo. Teraz ostatnio przy odpalaniu autka (po dłuższym postoju) chciał się zamknąć przy przekręcaniu stacyjki więc tak jakby spadek napięcia działał na to lub gdzieś coś nie łączy.. czy miał ktoś taki przypadek niełączenia np: kabli w drzwiach kierowcy lub gdzieś indziej ? po zdjęciu osłony gumowej wyglądają na całe nie wiem gdzie już szukać uszkodzenia jakąkolwiek część podmienię dalej jest to samo, może to jakiś przekaźnik sklejony ale nie mogę nigdzie znaleźć schematu centralnego zamka oryginalnego... Proszę o podpowiedzi bo nie wiem gdzie szukać tej usterki a nie chce jechać do elektryka który powie, że nową centralkę trzeba zakładać bo tak najprościej i najlepiej będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś oprócz centralki dla pilotów główny sterownik c.zamka ?

Dokładny schemat znajdziesz w eboku nissan haines do ściągnięcia z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...