Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

niesamowity pisk w zakrętach p11


Gość deraa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niebo a ziemia narazie przynajmniej zobaczymy ile polatają ale puki co super choć dopiero jeden dzień jezdże na nich ale miedzy moimi rozwalonymi z których tuleje sie wysypywały w rece to kolosalna różnica

 

a więc tak kupione wahacze górne firmy deckerman niemieckie wzmacniane które założyłem 19 stycznia 2012roku to 12 marca 2012 zaglądałem i już są luzy przejechałem na nich niewięcej niż 1000km stanowczo odradzam tą firmę zainteresowanym co do wahaczy bo klocki tej firmy bardzo ładnie sie spisuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deraa zmartwię cię, ale te wahacze nie są na łożyskach, one nawet w środku nie są nasmarowane, wiem bo kupiłem je z tej samej aukcji, z ciekawości zajrzałem i okazało się że to zwykły wahacz, tuleje pracują w teflonie, u mnie nie było deka smaru, musiałem nasmarować bo nie dało się ruszyć żadną tuleją, tak że luzy ma pewnie od tego że chodziły na sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze pewnie masz racje bo przed założeniem prubowałem poruszyć tuleją i ciężko było ją obrucić ale ja głupi myślalem że tak powinno być no a teraz cuż pieniądze poszły w błoto i musztarda po obiedzie ale dalem sie zrobić żałuje tylko że temu sprzedawcy wystawiłem pozytywny komentarz pośpieszylem sie ech jak pech to pech ale dzieki przynajmniej wiem czemu myslalem że jeszcze coś mam rozwalone że tak szybko poszły i dalej będe sie bujał na tym co miałem i bede zbierał na nowe tym razem na łozyskach

 

a tak z ciekawości jak nasmarowaleś to ile udało ci sie przejechać na nich?

 

tak dla przypomnienia to ta aukcja http://allegro.pl/show_item.php?item=2153606048&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość damiano1718

podajcie koledzy linka do jakiegoś dobrego wachacza górnego ( lewego) łozyskowany najlepszy? kryty? słyszałem ze sa po 90 zł i sa n ajlepsze tylko nie wiem jakiej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deraa ja swoje założyłem miesiąc temu i nadal jeżdze i cisza, rozebrałem je zgodnie z instrukcja na forum i zaaplikowałem sporą ilość smaru i jak narazie chodzą cicho i nic nie puka, a swoje spróbuj jeszcze nasmarować, może jeszcze nic straconego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deraa a jak TY chciales obrocic tulejke w tym lozysku slizgowym. Musisz zwrocic uwage na to ze to tulejka obraca sie w czasie pracy wahacza na srubie a nie odwrotnie . ja jak swoje zalozylem (kupilem po 95 zl ) to przed zalozeniem nasmarowalem je a i tak po 1tys km zaczely stukac i popiskiwac. . Ponownie je sciagnalem i porzadnie bialym smarem nasmarowalem i juz jest spokoj dluzszy czas. Wiec tak jak radza koledzy prosze sciagnac wahacze i porzadnie nasmarowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Inny nie powinien zaszkodzić a czy napewno taki: tak taki działa, nie kosztuje dużo i spełnia swoje zadanie.

http://allegro.pl/smar-do-lozysk-texaco-starplex-ep-2-400g-swietny-i2171322535.html

http://allegro.pl/valvoline-smar-litowy-mos2-do-krzyzakow-400-g-i2184253182.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...