Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Jak wymienic radio?


reddragon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! może i podobny temat był juz poruszany ale nie znalazłem dokładnych informacji dlatego postanowiłem kolegów zapytac. Otóż nie dawno zakupiłem primerke p11 z 99roku, od razu postanowiłem wymienić orginalnego kaseciaka na moje sony, w tym celu zakupiłem na allegro ramkę z przejściówka na iso, powiedzmy że kształt i kolor pasują tak z braku laku moze byc jak ktoś już pisał! Tylko problem z włącznikiem awaryjnych z jakiego modelu ma być? i jak go podłączyć? bo do org. radia wchodzą dwie kostki taka duza ktora jest do przejsciówki na iso i taka mała, jak bede miał ten włącznik to do czego mam go podpiąć do tej małej bedzie pasował czy jak? aha i tak przy okazji jeszcze zapytam jak dostac sie do głośników w przednich drzwiach?

Edytowane przez reddragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi,a z innego modelu nie pasuje ten włącznik awaryjnych? kurde przekopałem całe allegro i niema! Jakby ktoś miał na zbyciu to chętnie odkupie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, komuś przypinam a sam nie popatrzę. Przepraszam.

 

A tak w ogóle to co się stało z twoim przełącznikiem?

Edytowane przez adambyw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie awaryjny z p11 przed liftem pasuje... no prawie... bedziesz musial sie pobawic z malym nozykiem, bo naciecia na wtyczce są minimalnie inne niz gniazdo w przycisku. przerabialem to w swojej primerze, wywalilem radio fabryczne, a wstawile standardowe Sony 1Din. poza tym byly pewne luzy w przycisku, nie siedzi idealnie w tej ramce, ja sobie poradzilem oklejając od spodu gorącym klejem, jezdze tak juz od 2 lat i trzyma bardzo dobrze.

 

co do samego przycisku, ogolnie bardzo ciezko je dostać, a jesli juz sie trafi to cena jest zaje... bardzo wysoka ;) fuksem na szrocie trafilem, i na szczescie facet chyba nie mial orientacji po ile to chodzi. zapytal mnie ile dam, powiedzialem ze 40 (kiedy na all byly za 80 + przesylka :P)

 

powodzenia

 

Ps. stówa!! (postów) - jubileusz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi! będę szukał tego przycisku w jakiejś godnej cenie, na razie mam fabryczne cóż! martwią mnie też głośniki w drzwiach przednich trochę charczą, powiedzcie na jakie najlepiej wymienić gdzie ich szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wymiana glosnikow wstrzymaj sie do czasu wymiany radia.

jak kupilem swoja primere bylem pewien ze mam ostro przedmuchane glosniki!! chcialem wymienic radio i glosniki, ale okazalo sie ze po wymianie radia glosniki zaczely smigac jak należy. czyli cos musiało być uszkodzone w radiu - koncowka mocy czy cuś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

czy po przycięciu tej kostki od awarii pasowło wam wszystko ok?????bo we włączniku to są troche grubsze te piny a w kostce takie malutkie i się z tym troche męcze!!!!pomoże ktoś??? przy czwartym podejściu udało się!!!!! hapy :whistle:

Edytowane przez nysa p11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakby ktoś potrzebował to po sprzedaży mojej pimerki p11.444 została mi ramka z włącznikiem awaryjnych. U mnie wszystko pasowało i działało, więc i u innych powinno być ok. Zainteresowanym zostawiam namiary na aukcje http://allegro.pl/primera-p11-ramka-radio-1din-przycisk-awaryjnych-i2297111839.html Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam na zbyciu ramkę w wyłącznikiem z tym że oryginał, z tym wytłoczeniem przy przycisku. Niestety jest lakier trochę jakby wytarty ale widać to tylko w dobrym oświetleniu.

Jakby ktoś był zainteresowany to poślę fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...