Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Fotka silnika V6 z Maximy QX (EURO)


Gość Butryn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogl by ktos z was co posiada Maxime 4 generacjii (95,96,97,98,99) zamiescic fote silnika swojego?

 

Wacu - wujas moj ma maxime 99 i zagladnolem pod maske a tam MEVI siedzi (orginalnie) . . . chce zobaczyc czy wszystkie to maja.

 

Pzd.

Slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qrde. to w polscemaja lepsze jak my tu??

no tylko ze z MEVI low end jest do bani. No chyba ze nissan to na ECU podciagnol. No ale co z MEVI jak odcina zaplon przy 6500 rpm?? Do tego najlepiej miec 7200 i wiecej.

Dlatego wole 00VI. To bedzie moj nastepny mod po 5 spd swap.

 

PS. juz zbieram dane na ten temat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qrde. to w polscemaja lepsze jak my tu??

no tylko ze z MEVI low end jest do bani. No chyba ze nissan to na ECU podciagnol. No ale co z MEVI jak odcina zaplon przy 6500 rpm?? Do tego najlepiej miec 7200 i wiecej.

Dlatego wole 00VI. To bedzie moj nastepny mod po 5 spd swap.

 

PS. juz zbieram dane na ten temat :wink:

 

Mam speca takiego co za 300zł mi ECU zrobi. na forum maximy chlopaki sie mecza i po $600 płacą.

Czekam tylko jak mi samochód dojdzie.

(4 września bedzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedz sie czy mnie tez by nie zrobil. kupie jakis na ebay lub orgu i ewentualnie bym ci podeslal. moze tak byc??

i co wchodzi w modyfikacje??

 

spoko...niech zrobi mi i zobacze jaka jest roznica...jak cos to jeszcze cos zarobimy na .orgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jakis kolo na orgu jaral sie jak dziecko ze ma maxime 99 na MEVI i wlasnie zalozyl JWT ECU.

Cholera wp***u kasy. Prawie 1000$ na zaadoptowanie MEVI i jakies 700 na ECU. Dlatego wole 00VI za 400$ i poczekam na chipa od ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Ale kotleta zaraz odgrzeje :P Panowie jaka jest roznica miedzy MEVI a 00VI (nie chodzi mi o wizualna :P )? Czy 00VI jest duzo lepsze (o ile jest) od MEVI? Wie ktos (ewentualnie czy ktos moze zmierzyc) jaka srednice ma 00VI (montowane bylo chyba w kazdej a33) przy laczeniu sie z przepustnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli de-k dzieki 00VI oraz bardziej agresywnym walkom (nie napisali czy ssacy, wydechowy a moze obu) ma 222km i 293nm. Hmm na wiosne sie pomysli :P

Ps fajnie by bylo zaobaczyc wykres a33 z wydechem 2,5" (tylko europejski bo w stanach mierza moc inaczej)

Edytowane przez dylson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...