Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ROZRZĄD P11 europe


Gość grzejdol705

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzejdol705

Witam!!Mam taki dylemacik iz slysze rozrzad w swoim nissanie autko ma przejechane 95tys.i jest to przebieg faktyczny udokumentowany wiec troche mi sie niechce wierzyc ze sie nadaje do wymiany jestem bardzo zaniepokojony czyms takim bo autko smiga jak trzeba jest zadbane ale jak nam wiadomo ze rozrzad to jest bardzo wazna sprawa w kazdym samochodzie,a slychac go tylko wtedy gdy auto sie rozgrzeje i na wolnych obrotach i raz ciszej raz glosniej a czasami wcale sam niewiem co mam z takim fantem zrobic bo jest to droga inwestycja moze jest jakies rozsodne wyjscie z tej sytuacji?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Gość wojt_mk..

kiepska odpowiedz myslalem ze bedziesz sie troszke znal ale cos ci nie poszlo pewnie twoj nissan jest rownie dobrze zjebany

 

Może tak trochę kultury?

 

A jeżeli nie opłaca ci się wym. rozrządu (koszt ok 1000 zł zależy jakiej firmy rozumiem że silnik benz bo nie napisałeś) to może lepiej kupić cały silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lancer901

Witam:) Wczoraj pytałem się pewnej firmy w okolicach woj.łódzkiego ile kosztuje wymiana rozrządu do primery p11.144 po lifcie 1.8 benz. koleś odpowiedział że 800 zł sama robota :D zapytał czy łańcuszek tam jest, odpowiedziałem że tak, no i że 800 :) czy takie ceny trzymają się wszędzie przeważnie?

 

Witam!!Mam taki dylemacik iz slysze rozrzad w swoim nissanie autko ma przejechane 95tys.i jest to przebieg faktyczny udokumentowany wiec troche mi sie niechce wierzyc ze sie nadaje do wymiany jestem bardzo zaniepokojony czyms takim bo autko smiga jak trzeba jest zadbane ale jak nam wiadomo ze rozrzad to jest bardzo wazna sprawa w kazdym samochodzie,a slychac go tylko wtedy gdy auto sie rozgrzeje i na wolnych obrotach i raz ciszej raz glosniej a czasami wcale sam niewiem co mam z takim fantem zrobic bo jest to droga inwestycja moze jest jakies rozsodne wyjscie z tej sytuacji?????????

a to w dieslu czy benzynka? ja odłożyłem narazie 1000zł i z tego co znajomi mi mówili to że więcej niż 1500zł nie wydam. w zależności ile części by kosztowały, micha oleju np albo pompa wody itd. wliczając częsci takie jak łańcuszek czy napinacze :) mój przebieg to ponad 240tyś km, zastanawiam się nad nowym silnikiem ale boję się że w nowym silniku kiedyś i tak będzie potrzeba rozrząd wymienić, to czy to się opłaca? he. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...