Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Zawieszenie remont - możliwy całkowity


Gość euphonic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie. W mojej primie strasznie puka zawieszenie i na dodatek znosi pojazd w lewo. Wiem że muszę robić zawieszenie, ale dokładnie co wchodzi w jego skład. Myślę o wymianie całego. Łącznik stabilizatora i końcówkę drażka do pasażera już zmieniałem. Co mi jeszcze zostało? Amortyzatory myślę że są jeszcze zdrowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wahacze górne , łożyska zwrotnicy, sworzeń dolny... jak coś więcej sobie przypomnę to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sobie poczytaj o zawieszeniu i bedziesz wiedzial co wchodzi w jego sklad . jeszcze do sprawdzenia tuleje wahaczy dolnych , gumy na drazku stabilizacyjnym . Potem ustawienie geometrii kol.

Co do tulej wahaczy gornych to prosze sie zastanowic czy jest sens wymieniac same tuleje gdyz jedna tuleja kosztuje ponad 20 zl a przychodzi na wahacz 4 szt wiec daje to ponad 80 zl a nowy wahacz kupisz za 100zl . Oczywiscie jest lewy i prawy inny do autka . Przed zalozeniem trzeba dac do srodka smaru najlepiej bialego lub drozszego teflonowego (puszka za 30zl) . Ja kupilem smar bialy w aerozolu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...