Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wachania obrotów po czyszczeniu przepływomierza i przepustnicy


Gość tigerus05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój problem polega na tym że po czyszczeni przepływomierza i przepustnicy obroty zaczeły folowac od 2000 do 2500, bateria była odłączona dłużej niż 24h, co mogło się stać? proszę o rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamiętam z poprzednich wątków na ten temat to po czyszczeniu przepustnicy trzeba przeprowadzić naukę wolnych obrotów. całkiem wyciągnąłeś przepustnice czy tylko popsikałeś preparatem do czyszczenia przepustnic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obroty i tak chyba jeszcze za wysokie-u mnie przy silniku 1,6 są mniej wiecej na 700. Mam nadzieje ze nie zjechałeś przepływki bo to są drogie rzeczy ale z drugiej strony jakby była do bani to silnik by gasł albo nie miał by mocy wiec ja bym jeszcze próbował przeprowadzić nauke wolnych obrotów-jest o tym wątek gdzieś na forum-nic skomplikowanego i raczej nie zaszkodzi a może pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyściłeś krokowca? U mnie ten objaw zniknął , jak go gruntownie wyczyściłem. Potem wszystko opisałem :

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/57920-n15-silniczek-krokowy-i-przepustnica/page__hl__tymin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...