Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dodatkowe wskaźniki - porady dot. montażu.


Jesper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a potem z boczkami drzwi panelem środkowym ....  tak chyba dobrze

na panel dachowy mam już jaśniejszą żeby pasowała do odcienia lampki tutaj lepiej się dało dobrać kolor, siedziałem na parkingu przed sklepem a babka mi przynosiła wzorniki ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ciepło :)

nie da rady bardziej niestety ich wsunąć bez cięcia dechy



Ciąg dalszy ...

jak część osób zauważyła u mnie nie ma kompromisu ma być dokładnie tak jak sobie wymyśliłem i bez fuszerek.

Z tego co wyżej nie byłem zadowolony, materiał trochę się rozlazł w jednym miejscu od kleju i było widać na wierzchu miejsca w których klej "mocniej" złapał.

Zdarłem cały skaj, zrobiłem nową kieszonkę mniejszą zaokrągloną w stylu tej co jest oryginalnie przed pasażerem. Trzeba było zaszpachlować wyrwy po odrywaniu poprzednio przyklejonego skaju i zrobić, zaokrąglenia w "koszyczku".

P1020061.JPG

Tym razem inny klej.

P1020064.JPG

Mnie się podoba jak wyszło, chyba doszedłem do wprawy teraz narożniki wyszły jeszcze lepiej.

P1020066.JPG

P1020068.JPG

 

no i jak wam się to widzi ?

Edytowane przez hugh_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mas dużo czasu.

czy ja wiem ... takie hobby jedni oglądają filmy, seriale, inni mecze a ja sobie buduje różne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profi...

do tego zawsze dąże

w przyszłym tygodniu a może za dwa będę miał panel z alu to całość pokażę

 

ha myśleliście że nic nie robię ...

puki co mam panel pod zegary, docelowo ma być czarny ale teraz jest taki ładny że się poważnie zastanawiam nad zostawieniem takiego, no ale do niczego nie będzie pasował.

P1020112.JPG

tymczasem przymierzam się do zrobienia pomiaru EGT, nie kupie gotowego zestawu bo tanie to raczej gadżet, a drogie są za drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przechyłomierza tam brakuje :)

 

i altimetra :)

 

bez przechyłomierza i altimetra nie ma poważnego off roadu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

nie to zebym zapomniał o temacie zegarków :)

powoli idzie swoja drogą chyba w dobra stronę

panel pod zegary poszedł do andowania

uwielbiam ten kolor

P1020294.JPG

 

brakowało mi jakiegoś połączenia pomiędzy bryła deski a budką na zegary, no i wygenerowałem taka jakby uszczelkę "wałeczek" na łączeniu obu, wydaje mi się że teraz bardziej to ze sobą pasuje.

P1020302.JPG

 

a tak będzie się prezentowało ....

P1020297.JPG

 

na razie to sobie tylko tak leży luźno na desce, dlatego trochę odstaje, po zamocowaniu będzie jeszcze lepiej :) zegarki też są tylko tak wsunięte więc odstają trochę, no i chyba ramki od zegarów do odmalowania.

 

i teraz powoli biorę się za zrobienie wskaźnika EGT

oto czujnik platynowy od skody od DPF

P1020115.JPG

 

no i zegarek na dawcę .. ten albo inny zobaczymy

P1020009.JPG



na ta chwilę mam założony czujnik EGT,

teraz poluję na gwintownik 1/8BST do zrobienia redukcji na podczepienie się do uk. smarowania z czujnikiem temperatury i ciśnienia.



ehhh koledzy no już w zasadzie mam wszystko i miałem zakładać na stałe ale  ... mam problem jakoś przestały mi się podobać te zegary w tym miejscu,

nie wiem chyba muszę nową lokalizacje wymyślić ale kurde 5 zegarków trudno opchnąć gdzieś.

Edytowane przez hugh_h
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie CB wylądowało pod radiem bo mnie przekonaliście że mogę nie zdzierżyć majtającego się kabla od gruszki.

 

.. i teraz trochę tak myślę o podsufitce .. jak w samolocie będzie wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem pod radiem, ciągle uszkadzałem wtyczkę gruchy lewarkami, teraz mam pod sufitem, między siedzeniami lekko do tyłu. Kabel dynda sobie niezauważalnie, a jak dużo gadam to wieszam gruchę na lusterku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh no niestety koledzy ja mam ten problem - umysł ścisły - trudno mi się na coś zdecydować kiedy nie ma jednoznacznych kryteriów do wyznaczenia prawidłowego rozwiązania albo gdy większość zmiennych jest nie do oszacowania lub są czysto subiektywne,

dlatego na ogól staram się zrobić jakiś model po przyglądać się i dalej i ... dalej czasem nadal nie wiem,

przeważnie przyjmuje symetrię, proporcjonalność i równowagę za gwarancję dobrego wyglądu ... ale nie zawsze działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

https://drive.google.com/file/d/0B9FqIvVSdSJlTjhEVUFtVjl6aEE/edit?usp=sharing

 

a to jest przykład minimalizmu :)

 

skaj będzie... w ostatecznej wersji... nie wiem czy szary czy czarny... jaki się napatoczy pod ręce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w jeepie miałem radio pod sufitem i w zwiazku z tym 2x wybijano mi szybę, radio na widoku to jest zachęta. teraz w terana mam przykręcone do tunelu od strony pasażera i jest git. Jak często używam to wieszam na smyczy przy lusterku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i gdzie to będzie siedziało ?

bo ja nadal nie mogę się zdecydować gdzie to upchnąć ... no cóż nie jestem humanistą, nie mam wyczucia wizji ani natchnienia a policzyć się nie da ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tam gdzie seryjnie jest ta półka...

 

http://wikicars.net.au/_images/lrg/nissan_terranoii_r20_ser1_04.jpg

 

tu widać jej lokalizację zaraz obok drążków zmiany biegów

 

a tak sobie jeszcze myślę Hugh, że gdybym miał upychać 5 zegarów to chyba bym to walnął w rządku nad zegarami seryjnymi trochę z tyłu...

 

wiesz taki "drugi rząd siedzeń" :)

 

gdzie byś nie dał ograniczy widoczność, lewy słupek jeszcze jest rozsądny bo i tak kawałek widoczności na nim ogranicza snork...

Edytowane przez Thespian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...