Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż ISOFIX do P11


tmx

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos kiedyś próbowała adoptowac uchwyty ISOFIX z P11.144 do P11 przed 2000 rokiem?

Wiem że w 11.144 są. Mam fotelik z isofix i chciałbym mieć te uchwyty w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam ze specyfikacji, to nawet w P11.144 ISOFIX nie był standardem. Moje autko to ma na szczęście i cholernie to ułatwia życie :)

Tyle, że nie jest to kwestia samych uchwytów. Cała tylna kanapa jest nieco inna. Mianowicie:

- środkowe miejsce ma trzypunktowe pasy bezpieczeństwa

- siedzisko ma wycięcia na uchwyty ISOFIX.

- nie jestem pewien odnośnie bocznych pasów bezpieczeństwa... Otóż u mnie, po wyciągnięciu ich do końca zaczynają się zwijać tak, że ich nie wyciągniesz bardziej - też opcja do zablokowania fotelika.

 

W którymś wątku pisałem o wyposażeniu mojej Primery i tam chyba wyjaśniłem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Odświeżę troche wątek . Co do punktów innych niż same mocowania ISOFIX to nie ma problemu. W GT pasy się blokują, a w kanapie jestem skłonny zorganizować otwory na łapy fotelika. Środkowe siedzisko ma pasy 3.pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w kanapie mam "dziury" na isofix w "podłodze" mam też otwory które chyba są do mocowania isofix ale nie mogę nigdzie kupić samych mocowań, jak by ktoś miał na zbyciu to jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Siemanko.

 

Trochę odświeżę temat. Chcę zapytać czy do p11.144 da się zamontować isofix na tył lub przód? Czy z tyłu są jakieś otwory na śruby aby przykręcić mocowanie czy trzeba by coś wiercić? I jak z przednim fotelem?? istnieje możliwość montażu czy zostaje tylko wymiana fotela??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

O ile dobrze pamiętam ze specyfikacji, to nawet w P11.144 ISOFIX nie był standardem. Moje autko to ma na szczęście i cholernie to ułatwia życie :)

Tyle, że nie jest to kwestia samych uchwytów. Cała tylna kanapa jest nieco inna. Mianowicie:

- środkowe miejsce ma trzypunktowe pasy bezpieczeństwa

- siedzisko ma wycięcia na uchwyty ISOFIX.

- nie jestem pewien odnośnie bocznych pasów bezpieczeństwa... Otóż u mnie, po wyciągnięciu ich do końca zaczynają się zwijać tak, że ich nie wyciągniesz bardziej - też opcja do zablokowania fotelika.

 

W którymś wątku pisałem o wyposażeniu mojej Primery i tam chyba wyjaśniłem co i jak.

 

Nie do końca.

Miałem WP11.144 z 1999r. i był ISOFIX ale pas środkowy był 2pkt i nie było środkowego zagłówka.

Wspomniane elementy zaczęli później montować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...