Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GAŁKA ZMIANY BIEGÓW!!!


Gość marcinx113

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktoś gdzie można kupić oryginalną gałkę zmiany biegów do primery P 11 2000r. ??

Pytałem w Łodzi w 3 dużych hurtowniach motoryzacyjnych, w ogóle tego nie mają i nie sprowadzają, na allegro nie ma. Moja jest fatalna, zniszczona i cała lata na wszystkie strony bo gąbka się pourywała. Chodzi mi o oryginał, może być używany. Może ktoś z Łodzi wie gdzie w pobliżu można to kupić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie można kupić oryginalną gałkę zmiany biegów do primery P 11 2000r. ??

Pytałem w Łodzi w 3 dużych hurtowniach motoryzacyjnych, w ogóle tego nie mają i nie sprowadzają, na allegro nie ma. Moja jest fatalna, zniszczona i cała lata na wszystkie strony bo gąbka się pourywała. Chodzi mi o oryginał, może być używany. Może ktoś z Łodzi wie gdzie w pobliżu można to kupić??

Jeżeli korzystasz z eBaya to masz tutaj:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/NISSAN-5-SPEED-PRIMERA-ALMERA-TINO-GEAR-SHIFT-KNOB-/110735040412?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item19c8529f9c

 

Tanio nie jest ale dość szybko przysyłają nawet.

Jakiś czas temu kupiłem u nich, co prawda gałka wylądowała docelowo w Micrze ale jeździ do dziś.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oryginałem od zawsze jest problem. Sypie się to dość szybko ( u mnie przy 120 tys km). w ASO wołają za nią 250 zł, i dalej sprzedają ten sam szajs, co się w rekach rozłazi. Ja wymieniłem na gałkę nieoryginalną typu plug&play zakupioną na allegro u użytkownika janekaudi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem na gałkę nieoryginalną typu plug&play zakupioną na allegro u użytkownika janekaudi.

Też mam taką, zdjęcia tutaj:

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/24598-p11144w11144-galka-zmiany-biegow/page__view__findpost__p__815775

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem mojej widziałem na fotkach rozwaloną gałkę. Przy zakupie była obszyta, nie jestem pewien czy skórą czy czymś podobnym. Muszę powiedzieć że wygląda to całkiem spoko, brakuje mi tylko napisów na górze. Ale to detal.

Polecam zerknąć w tę stronę, ale nie wiem ile to kosztuje bo nie ja robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...