Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podgrzewacz płynu chłodzącego


Gość kraqsek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast ingerować w blok silnika , to może pomyśl nad http://allegro.pl/podgrzewacz-cieczy-silnika-z-pompa-grzalka-1100w-i3673880755.html  , bo przecinasz tylko jeden wąż (idący od silnika do nagrzewnicy w środku) , montujesz to maleństwo , no i  ma to w sobie i pompkę i termostat , a i koszt w miarę mały . 

Ja cały czas nad tym myślę , bo w poprzednim aucie miałem Webasto i tylko ten co nie doznał jego działań w mroźny poranek , nie jest w stanie zrozumieć dlaczego to takie ważne dla niektórych ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam DEFA WARM UP ,może taki bardziej rozbudowany ,bo możesz kupić grzałke i już ,ale możesz mieć farelke w kabinie , i sterownik prawie taki jak w webasto ,ustawiasz godzine i oprócz grzania motoru ogrzewa wnętrze , możesz mieć też modół do akumulatora z ładowaniem jak wykryje za niski prąd w nim i automatycznie doładuje , mozesz kupić najprostrzą grałke defa i rozbudowywyać ,albo od razu na bogato .

mam u siebie i jestem zadowolony ,

muszę tylko dokupić kabel zasilający -małżonka raz się spieszyła i pojechała z kablem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi o to że np. wiem że na drugi dzień o 7.00 rano muszę wyjechać z domu , więc ustawiałem webasto na 6.30  i o 7.00 wchodzę do ciepłego auta , przekręcam kluczyk (świece żarowe nawet nie zaświecają się bo silnik ciepły a wtedy VW nie grzeje świec)  i silnik łapie od strzała , wtedy włączam dmuchawę na szybę i włączam  ją na trzeci bieg i po 2 min śnieg sam spływa po szybie ... miny sąsiadów drapiących szyby bezcenny ;)  Nie muszę też dodawać jak oszczędzam silnik nie odpalając go na zimno  z olejem o konsystencji gęstego miodu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...